Toplam yorum: 1661970
Bu ayki yorum: 17198

E-Dergi

ismail_lms tarafından yapılan yorumlar

17.12.2017

Kesinlikle farkındalığın ilk adımı atıldığında yapılması gereken anlaşmalar. Yoksa fazla bir anlam ifade etmeyebilir. Kitap çok yalın ve anlaşılır bir dille yazılmış. Ve kesinlikle başarılı.
19.11.2017

Klasik bir Dan Brown kitabı. Ancak seyrini değiştirmesi gerekiyor. Romana başlarken artık merak uyandırmaz hala geldi. Ana karakteri değiştirmesi gerekir. Ama tabiki zevkle okunuyor
19.11.2017

Kesinlikle bir klasik. Derinlemesine düşünerek okursanız fazlaca şey sorguluyor ve günümüzü düşünüyorsunuz. Piyon olmaya hayır diyenler kaçırmamalı.
04.02.2013

Biraz uzun tutmuş olayları. Örneğin Okan Bayülgen'e konuk olduğu programı neredeyse olduğu gibi yazmış. Bir an için youtube'tan açıp izlesemmi diye düşündüm.

Ayrıca fazlaca benci bir tutum sergilenmiş. Zaten olayların Uğur Dündar'ın başından geçtiğini biliyoruz. Sürekli namuslu gazeteciyim anlamına gelen sözler biraz sıkıcı geldi.

Diğer yandan Uğur Dündar kalemini özlemişim. Kitap bir kaç bölüm haricinde akıcı ve kısa kısa anlatımlarla gerçekleri öğrenme adına güzeldi. Okumaya değer diyorum kesinlikle ve Uğur Dündar2ın hangi bültene veya programa çıkacağını sabırsızlıkla bekliyorum. kesinlikle çok beyfendi ve iyi bir gazetecinin güzel bir kitabı...

saygılar.
04.02.2013

Kitap gerçekten akıcı ve güzel ilerliyor. Bir sorundan dolayı uzun sürede okudum ancak kitaptan hiç kopmadım. Alınmaya değer güzel bir polisiye.

Eleştirilerim;
* Kitabın son 20 sayfasında olay çözülüyor (anlatılıyor) son sayfalar istemesende sıkıcı geçiyor. Finali daha çekici hale getirilebilirdi.

Ancak herşeye rağmen güzel bir kitaptı. Öneririm.

Saygılar