Toplam yorum: 2027994
Bu ayki yorum: 18195

E-Dergi

Gülperi Kümbetlioğlu tarafından yapılan yorumlar

Okuma grubumuzun okuduğu kitaplardan biri. Yaşanmışlık çok güzel anlatılmış. İnsan ne kadar dibe vurursa o kadar yukarı sıçrar. Şifalanma süresi boyunca yaşananlar örnek niteliğinde. Bu tür konulara ilgisi olanlara tavsiye ederim.
Okunsun, okunsun, okunsun ki o yüce zat gerçek manada anlaşılsın. Daha da güzeli alıp sevdiklerinize armağan edin. Böylece onun davasını desteklemiş olursunuz.
Ne kadar güzel hazırlanmış bir çalışma. Arayış içinde olduğum bir dönemde elime geçti. Duygusal ve düşünce bazında kendimizi nasıl hasta ediyoruz, gayet güzel anlatılmış. El altında olması gereken kitaplardan biri. Bir hastalık duyduğumda merak edip bakıyorum. Acaba hangi yanlış duygu ve düşünce buna sebep olmuş. tavsiye ederim, kitaplığınızda bulunsun.
Bu tür ilahiyatçıların sayılarının artması en büyük dileğim. Meseleleri eğip bükmeden, olduğu gibi anlatmak maalesef herkesin harcı değil. Alanında büyük bir boşluğu dolduran eser diyebilirim. Gerçekleri çarpıtarak anlatmak peygamberimize ne yarar sağlayabilir ki. Sürekli olarak Allah'ın kulu olduğunu vurgulamış olmasına rağmen nedense yüceltme adına kendisine çok zarar verilmiş. Hocanın diğer çalışmaları da kayda değer. Eğer İslam'ı ve peygamberimizi gerçek anlamda öğrenmek istiyorsanız ne duruyorsunuz, hemen siparişinizi verin, kitaba bir an önce ulaşın derim.
İlişkilerinizde problemler yaşıyorsanız Leyla Navaro'nun diğer kitaplarını da tavsiye ederim. Ayrıca şu an satış dışı ama "Külkedisi Terapide" adlı bir kitap daha var. O da güzel. Umarım kitabın baskısı yeniden yapılır. Çünkü sorunlarımız çok ama çözümsüzlük içinde kıvranıyoruz. Bu tür kitaplar farklı düşünüp taktik geliştirmemize yardımcı oluyor.