Toplam yorum: 1896889
Bu ayki yorum: 23429

E-Dergi

Akşemseddin001 tarafından yapılan yorumlar

20.06.2019

Çok değerli bir hatırat.Hele ki bu 1700 lerin başina yani Osmanlı'nın düşüşe geçtigi aksine Rusya'nin ise yükselişe geçtiği zamanlara ait ise daha da kıymetleniyor.Levaşov dönemin Osmanlı yöneticileri ve halkı hakkında başka yerlerden öğrenemeyeceğiniz bilgilere vakıf olacaksiniz.Muhakkak kütüphanenize katınız.
18.03.2019

Gayet güzel ve cildi hoş enfes bir lugat olmuş.Muallim naci üstadımızın milletimize armağan ettiği bu kıymetli eseri alıp istifade ediniz.Hakikaten evladiyelik bir baskı olmuş.
11.03.2019

Emir sahipkiran namı ile bilinen Timur'un yaptıklarını birinci elden anlatan çok değerli bir kaynak.Dımaşk'da çekildiği inzivada bu kıymetli ederi kaleme alan İbni arabşah'ın ruhu şad olsun.Böyle mühim bir eseri tercüme ederek büyük emek veren başta Dr.Ahsen batur olmak üzere selenge yayınevine en kalbi takdir ve teşekkürlerimi sunarım.
19.01.2019

Goethe'yi anlamak onu gerçekten tanımak istiyorsanız lütfen bu kitabı okuyunuz.Hem de öyle bir anda degil,mümkünse azar azar hazmedemeyen okuyun.Böylelikle bir dahinin duygu ve düşünce dünyasına girerek,orada çocukluğunun hatıralarını,hayallerini,sevinçlerini ve hüzünlerini bulmuş olacaksınız.Goethe gibi bir sanatkar nasıl yetişmiş öğrenmiş olacaksınız.Saygı ve sevgilerimle.
15.02.2018

John locke'un bilgi,ahlak ve siyaset felsefesini içeren özet niteliğinde yormadan öğreten güzel bir kitap.Mutlaka okuyunuz sayın felsefe yolcuları.