Toplam yorum: 1538748
Bu ayki yorum: 17830

E-Dergi

SUATT1984 tarafından yapılan yorumlar

02.05.2013

Çok güzel bir kitap gerçekten. Şiirleri üstadın zekasını yansıtyor. İki mısrayla o kadar çok şey anlatıyor ki hayran bırakıyor. Benim en beğendiğim ve tekrar tekrar okuduğum şiir Zindandan Mehmet' e Mektup oldu.
17.02.2013

MUSTAFA NECATİ SEPETÇİOĞLU GENÇLİK YILLARIMDA TANIDIĞIM VE ÇOK SEVEREK OKUDUĞUM YAZARLARDAN. BU KİTABI ERTUĞRUL GAZİ' NİN SON DÖNEMLERİ, OSMAN BEY' İN GENÇLİK DÖNEMLERİNİ VE OSMANLI DEVLETİNİN TEMELLERİNİN ATILIŞINI KONU ALIYOR. ÜÇLEMENİN İLK KİTABI. DEVAMINDA ÇATI VE ÜÇLER YEDİLER KIRKLAR GELİYOR. HEPSİNİ ÖNCEDEN OKUMUŞTUM. ŞİMDİ TEKRAR OKUDUM AYNI LEZZETİ ALARAK.
17.02.2013

SONUNU ÇOK MERAK ETTİĞİM HALDE BİTMESİN DİYE YAVAŞ OKUDUĞUM MUHTEŞEM BİR KİTAP. ÖZELLİKLE SAVAŞ YILLARI VE İSMAİLİN MEKTUPLARI BENİ ÇOK ETKİLEDİ. SETTARHANIN AŞKINI YÜREĞİMDE HİSSETTİM. ÖNCEDEN ALDIĞIM İÇİN YAZARIN İMZA KAMPANYALI KİTABINI ALAMADIM. HERKESE TAVSİYE EDERİM.
22.10.2012

"Evimizin önünde çifte pınarlar
İçerler suyunu beni anarlar
Yemen' e gideni ölü sayarlar
Yemen çöllerinde kaldım ağladım"
Beni bu dörtlük çok etkiledi. Yemen' i elde tutabilmek için verdiğimiz insanüstü çabayı anlatan bir kitap. Çanakkale savaşını herkes bilir, Yemen' deki bu mücadele de Çanakkale kadar etkileyici. Okumanızı tavsiye ederim.
07.10.2012

İspanya' dan aynalar şehri İstanbul' a uzanan hikayeler. İnce bir kitap gibi görünmesine rağmen içinde birçok insanın hikayesi var. Ve o hikayelerin sonunu da okurun hayal gücüne bırakmış biraz Elif Şafak. Ben beğendim. Basit konulu, anlatımı yalın çabuk çözülen kitapları sevmeyenlere tavsiye ederim.