Toplam yorum: 2344639
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

mervebekir tarafından yapılan yorumlar

27.01.2010

4 GÜNDE BİTİRDİM ÇALIŞIYOR OLMAMA RAĞMEN. AYRICA BÖLÜMLER HALİNDE GEÇMİŞ VE ŞİMDİKİ ZAMANI VERMESİ ÇOK ETKİLEYİCİ. VE BAYAN BİR YAZAR BİR ERKEK DİLİNDEN KİTAP YAZMIŞ HAYRAN OLMAMAK ELDE DEĞİL. BELKİ DE TUNANIN BU DENLİ DUYARLI KALMASI BAYAN ELİNDEN ÇIKAN BİR KARAKTER OLMASI İLE İLGİLİDİR...
20.01.2010

Bildiğimizi sandığımız bir çok şeyi aslında bilmediğimizi ya da bildirilmediğimizi anlattı bana. Özellikle biryerlerde Sakık ile ilgili röportajlar varken alın okuyun. Site fiyatı da muhteşem.
19.01.2010

Anlatımı biraz karışık gedi bana ama böylesine bir aşk olabilir mi diyeceğiniz bir kitap. Anlaşılmaz bir şekilde, kendinden yaşça büyük bir bayana olan çok tutkulu ve imkansız aşkını anlatıyor. Gerçi buradaki imkansızlık göreceli.
18.01.2010

Kitabı Kitapyurdundan sipariş ettim. Açıklamasında da yazdığı gibi gerçekten bu hastalığı yaşayanlardan çok ailesi ve çevresinin hoşuna gidecek tarzda bir kitap. Ancak hastalıkla ilgili çok fazla şey öğreneceğiniz beklentisine girmeyin. Kişisel tecrübelerden ibaret bir kitap. Ayrıca yazar, yaşadıklarını bütün halinde değilde bölümler halinde ele aldığından, sıkılmadan ve akıcı bir şekilde okuyabiliyorsunuz. 3 günde bitirdim ben. Edinilmesi gereken bir kitap.
15.12.2009

Kitap sağlığına kavuşmak için çabalayan tüm hastalara yön verecek, ışık olacak bir eser. Her yönüyle tavsiye edilebilir bir kitap. Yalnızca hastalar değil, hasta yakınları için de faydalı.