Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

Serhan Keret tarafından yapılan yorumlar

31.05.2020

Kuşaklar arası çatışmayı aşk hikayesi üzerinden okumak keyifliydi. Yazar ara ara rus yazalara atıfta bulunmayı da ihmal etmemiş.
26.05.2020

Trevanian harika bir yazar. İlk şibumi kitabıyla tanıştım onunla, bu kitabında da inanılmaz bir kurgu var ve son 30 sayfasında altın vuruşu yapıyor olaylar hiç beklediğimiz gibi şekillenmiyor. ...ses tonumuz söylediğimiz sözlerden daha fazlasını ifade ediyordu... ....Ertelenen acı, azalmış acıdır.
21.05.2020

Meslektaşını öldürüp ömür boyu hapis cezası alan karakterin işkencelere dayanabilmek için hücre arkadaşı Ed’den “bedeni terketme” taktiğini alıp insanlık tarihinde başka benliklerde dolaşmasını anlatır. Yazarın hayalgücü fevkalade fakat yine de Martin Eden kitabını daha çok sevdim.
07.05.2020

Schopenhauer’ın diğer 4 kitabını okudum çokta sevdiğim fikirlerine hayran olduğum bir filozoftur fakat bu kitabı bitiremedim nedense dili ağır geldi fazla zorlandım. Kitap kötüdür kesinlikle demiyorum.
01.05.2020

İlk bölümde kadınları oldukça ikinci sınıf olarak tanımlamakta ve şeriatın kadınlar üzerindeki yaklaşımını benimsercesine düşünceleri mevcut ki birçoğuna katılmıyorum. İkinci bölümdeki tespitlerin daha doğru olduğunu düşünmekle beraber sindirerek yavaşça ve üzerine düşünerek okunması tavsiye edilir.