Toplam yorum: 1896952
Bu ayki yorum: 23492

E-Dergi

DRETNOT tarafından yapılan yorumlar

20.02.2014

Bu tükenmez kalem basit ama çok kullanışlı ve de ucuz. Beklediğimden güzel yazıyor, bu fiyata daha uygun bir kalem düşünemiyorum. Tavsiye ederim en azından bir kere alın deneyin..
20.02.2014

Kitapyurdu kurşunkalemini hem merakımdan hem de işim düştüğü için aldım. Fiyatına göre oldukça güzel bir ürün, boyasız olması da artı bir özellik bence. Yazımı ne çok koyu ne çok silik. Bana göre ideal bir kurşunkalem. Herkese tavsiye ederim.
11.12.2013

Kargo parası ödememek için alınabilecek güzel bir ürün. Kalemler tahmin ettiğimden iyi çıktı, güzel yazıyorlar. Yakınlarıma dağıtacağım bir kısmını da..
07.11.2013

kargo ödeneceğine bu bez çantayı almak çok daha mantıklı. gayet büyük, içine yeterince eşya koyulabilir. kalitesi de iyi bence
07.11.2012

BENİM İÇİN İYİ ROMAN HEMEN BENİ İÇİNE ÇEKEBİLEN ROMANDIR. BAZI KİTAPLAR MAALESEF 20-30 SAYFA SONRA ALIYOR OKUYUCUYU İÇİNE. 72. KOĞUŞ ORHAN KEMAL'İN EN GÜZEL ESERLERİ İÇİNDE ŞÜPHESİZ. ANLATIM HARİKULADE, İLK SAYFADA BAŞLIYOR RESİMLER KAFANIZDA OLUŞMAYA VE KARAKTERLER EKSİKSİZ ŞEKİLDE OTURUYOR YERLİ YERİNDE. SONRASI ZATEN SU GİBİ AKIYOR, ANLAMIYORSUNUZ NE ZAMAN BİTTİĞİNİ. KONUYU BÜSBÜTÜN ANLATIP DA OKUYUCUYUNUN HEYECANINI AZALTMAK İSTEMİYORUM. 72. KOĞUŞ ADEMBABALARIN KOĞUŞUDUR; BURADA KALANLARIN HAYATLARI İÇİN SEFALET KELİMESİNİ KULLANMAK ANLAMSIZ KALIYOR. BİR İNSANIN YAŞAYAMAYACAĞI YERLERDE YAŞIYORLAR, ÜSTTE YOK BAŞTA YOK, ÇÖPTEN BESLENİYORLAR VE KİMSE ONLARI ADAM YERİNE KOYMUYOR. İŞTE BÖYLE BİR ORTAMDA KARDELEN MİSALİ BİR ADAM AHMET KAPTAN. ONLARDAN BİRİ DEĞİL VE HİÇBİR ZAMAN DA OLMAYACAKTIR. GÜNÜN BİRİNDE MEMLEKETTEN ANASINDAN 150 LİRA GELİR VE ARTIK 72. KOĞUŞTA HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAKTIR. KİTAP SEVERLERE TAVSİYE EDERİM, KISA VE HIZLI OKUNAN, İNSANIN İÇİNİ CIZ ETTİREN BİR ROMAN.. BİR KLASİK...