Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

kadirtt tarafından yapılan yorumlar

31.05.2020

Yavaş yavaş ve sindire sindire okunması gereken bir kitap.
"Şirkin ne olduğunu bilmeyen, Tevhidi de tanıyamaz." alt başlığı var. Put ve putperestlikle ilgili çeşitli tarihsel bilgiler verildikten sonra insanın içe dönük ne tür putları olabileceğini çok güzel anlatmış. Kibir, riya, heva, hırs vb. kavramlarla her an insanın bu tür durumlara düşebileceğini anlatmış. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle okunması gereken bir kitap.

Kitabın arka kapağındaki yazı ile bitirelim.

"Elinizde tuttuğunuz bu eser bir yandan aleni ve klasik put algılarını tahlil ederken, bir yandan da sinsi ve güncel put(laştırma) örneklerine karşı bireyi ve toplumu farkındalığa çağırmakta."
11.05.2020

Küçüklerin okurken eğleneceği ama büyüklerinden okurken de düşüneceği bir kitap. Biz nereye gidiyoruz dedirten kendimizi silkelememiz gerektiğini anlatan eğlenceli bir kitap. Çocuklarla beraber kesinlikle büyüklerin de okuması gereken bir kitap.
11.05.2020

Radyo konuşmalarından oluşturulmuş güzel, bir kitap. Konuşma tarzında olmasına rağmen farklı konulara değinilmiş ve bu konular hakkında önemli ve altı çizilecek çok sayıda cümle geçmiştir. Geçmişten verilen örneklerle zamanımıza ve geleceğimize yön verecek çok sayıda konuşma var. Tavsiye edilir.
29.02.2020

Fiyatına göre kalitesi çok iyi. Taşlarda plastik taşlar içinde gayet güzel. Çok alıp çocuklara hediye etmek için güzel bir ürün.