Toplam yorum: 1987427
Bu ayki yorum: 18595

E-Dergi

küçükbuda tarafından yapılan yorumlar

28.03.2019

Çıkar çıkmaz alıp 2 günde bitirdiğim ve okumaktan çok keyif aldığım bir Grange klasiği daha.
28.03.2019

Kitaba ilk başladığımda içinde geçen oldukça sıradan, dert etme hayat kısa ,her şeyi çok büyütme tarzı basit tavsiyeler beni şaşırtsa da sonlara doğru sanırım yazarın kolay okunabilir, açık, net mesajlar içeren tarzına alıştım ve hatta şikayet etmeyen gözlerle elimdeki kitaba odaklanıp beklentimi düşürerek okumaya devam ettiğimde kitaptan daha da hoşnut kaldım. En azından bu sonuca bakarak yazarın okuyucuya ulaşmasını hedeflediği bir çok öneriden hayat kısa çok da ciddiye almadan anlardan keyif almak, her şeyin mükemmel olması gerektiği gibi irrasyonel beklentileri bırakmak vb. mesajları bana ulaşmış diyebilirim. Keyifli okumalar.
28.03.2019

Derginin boyutu küçülünce taşınabilirlik açısından daha güzel olmuş.
23.02.2019

Yazarın diğer kitapları gibi bu kitabını da çok beğenerek okudum. Kitapta verilen detayların, kafada soru işareti bırakmayacak şekilde anlamlı bir sona hizmet ettiğini bilerek okumak her cümlesini daha da ilgiyle okumamı sağlıyor.
23.02.2019

Diğer kitaplarındaki gibi tam çözdüm derken olay farklı yöne doğru ilerledi. Yazarın okuyucuyu fazladan şaşırtma çabası takdire değer olsa da sonuna kadar temposu yüksek ve merakı diri tutmuş bir kitabın sonu mantık sınırlarını zorladığı zaman maalesef bu kadar abartmasaydı yorumunu yapmama sebep oluyor. Yine de tavsiye ediyorum ,zaten bu tarz kitapları okurken amaç zamanın nasıl geçtiğini anlamadan merak ve keyifle okumak değil mi?