Toplam yorum: 2065220
Bu ayki yorum: 16452

E-Dergi

gzd_byzt tarafından yapılan yorumlar

28.10.2019

Yazarın okuduğum ilk eseriydi, derleme olduğu için olay örgüsü, üslup, biçem gibi yorumlar yapamayacağım. Merak edenler için şöyle söyleyebilirim: Başlıkta ismi geçen 3 şairimizin hayatındaki olaylar, anılar, bıraktığı izler ve eserler için yaşanmış/yaşanması muhtemel kısa kısa anlatılardan oluşuyor. Okurken güldüğünüz de oluyor "Lafı tam on ikiden vurmuş" dediğinizde. Şairlerin şiirleri dışındaki hayatına yeni bir pencere açılmış aslında. En önemlisi kaynakçanın verilmiş olması, güvenilirliği artırıyor. tavsiye ederim.
28.10.2019

Genelde kitap okumayı sevmeyenler için akıcı üslup sebebiyle tavsiye listelerinin başındaki yazardır. üslup, akıcılık, bilinmezlik ve tahmin edilememezlik hiç yanıltmaz, kitabı okurken detayları okuduğunuzu anlamazsınız ama sonrasında yani kitap bittikten sonra bütün olay örgüsü gözünüzün önünden geçer. Harika bir kitaptı tavsiye ederim. BU arada cilt gerçekten kaliteli.
28.10.2019

Şimdiki zamanda küçücük bir çocuğun yüreğinden geçmişe bakmak gibi. Hesapsız kitapsız, vicdanlı, merhametli bir çocuk yetiştirmenin telaşı ve büyüme sancılarının izlenimleri. Şeker portakalı tadında bir yolculuk gibi, kesinlikle tavsiye ederim.
04.09.2019

punto büyüklüğü ve sayfa yapısı/planlamasıyla çocuklar için gayet uygun bir kitap. dil akıcı üslup sade ve konu sürükleyici. tavsiye ederim.
04.09.2019

jules verne nin her kitabını gözü kapalı tavsiye edebilirim.