Toplam yorum: 2036916
Bu ayki yorum: 27144

E-Dergi

hilalldogan tarafından yapılan yorumlar

04.12.2018

biz tüm seriyi aldık severek okuyoruz ve hediye listemizde 2-4 yaş grubu için ilk sıradalar. hikayeler kısa olsa da üzerinde sohbet edilebilecek güzel konular ele alınmış.
04.12.2018

hikayelerin kısa olması bazı okuyucular için eksi puan olmuş fakat dilerseniz üzerinde konuşmaya çok müsait konular. kitap cabucak bitiyor fakat çocuğun aklında kalıyor. önemli olan da bu olmalı.
04.12.2018

serideki tüm kitapları seviyoruz ama bu kitabı daha bir sevdik hem hesap da yapıyoruz 4 yaşındaki oğlumla. hem de birden fazla örnek davranış gösterilebilir.
15.03.2018

kitabın ilk basım tarihine bakınca hayret etmekten kendimi alıkoyamadım. bunca yıl evvel günümüze bunca benzerlik. Çok etkilendiğimiz film sahneleri olur da gözünüzün önünden günlerce gitmez ya hhani işte öyle bir kitaptı... uzun bir süre kitaptaki kahramanlarla birlikte yaşadım diyebilirim. ve her sabahattin ali kitabı gibi bittiğinde dahi akildaki soruları, sorgulamaları, karışık duyguları bitmeyen bir kitap. güzel bir okuma serüveni için kendinizi yazarın kelimelerine bırakın kâfi...
06.02.2018

kadına fıtratına yerleştirilmiş olan doğurma yetisini yeniden hissettiren kitap. bana tavsiye eden doktoruma minnettarım ve her hamile arkadaşıma da mutlaka tavsiye yahut hediye ediyorum. doğum gibi bir mucizeyi böyle güzel detaylarıyla birlikte anlatması harika.