Toplam yorum: 1958262
Bu ayki yorum: 21961

E-Dergi

tülay deniz tarafından yapılan yorumlar

28.01.2014

Kİtap çok güzel ve sürükleyiciydi.Ancak bazı yerlerde çevirmene bağlı olarak galiba kesintiler mevcut.Ama tavsiye edbileceğim kitap.Alamut kalesini okuyan okuyucuların kesinlikle okuması gereken bir kitap.
28.01.2014

Alamut fedailerin kalesini çok duymuştum ama okuma fırsatım olmamıştı.Ancak kitabı okuyunca gerçektende iyi ki okumuşum dedim.Hasan Sabbah gibi zeki bir insanın zekasına çok şaşırdım.Bu kitabı okuduktan sonra muhakkak Alamut Kalesine dönüş adlı kitabıda arkasından okumalısınız bence.O zaman çok daha iyi o dönemi kavrıyorsunuz.
09.08.2013

Ahmet Ümit'in bütün kitaplarını gözüm kapalı okurum.Kukla da polisiye sevenler için mükemmel bir kurgu bence. Tek kelimeyle süper. Bir günde kitabın soluksuz dört yüz sayfasını okudum.Ama değdi doğrusu.
Teşekürler Ahmet Ümit.Yüreğine ve kalemine sağlık.
03.05.2013

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı.Ancak okuduğuma hiç pişman olmadım.Polisiye sevenlere tavsiye edeceğim bir kitap.Sonunu çok merak ettiğim için kitabı 2 günde bitirdim.Sonuna gelince iyiki okumuşum dedim.
03.11.2012

Kitabı tavsiye üzerine almıştım.Kitabın ilk 150 sayfası beni çok sıkmıştı.Hatta bırakmayı bile düşünmüştüm.Ancak bir kitabı yarıda bırakmamak için devam ettim ve sonrasında kitabın geriye kalan sayfalarını bir günde okudum .Yani kiatbın sonu muhteşemdi.Polisiye sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.