Toplam yorum: 2.683.674
Bu ayki yorum: 8.101

E-Dergi

betül korkmaz Tarafından Yapılan Yorumlar

08.06.2021

Konu güzel, anlatmak istediği önemli şeyler var belli ki yazarın ama bir romana yedirememiş. Dilini hiç beğenmedim. Roman biçiminde yazılmasa daha lezzetli bir okuma olabilirdi benim için. Tabi bu haliyle daha iyi pazarlanacağını öngörmüş olmalılar.
29.09.2020

ebeveyn değilim ama çocuklar hayatımızda, onlara nasıl yaklaşmanın daha iyi olabileceğine dair kitaplar okuyorum zaman zaman. bu kitabı da o bakış açısıyla okudum ve çok beğendim. çocuklar söz konusu olduğunda yaptığımız, düşündüğümüz yanlış şeyleri işaret etmekle birlikte olumsuz bir hissiyatla başbaşa bırakmıyor bizi. daha iyisinin nasıl olabileceğine dair ümitvar bir hava hakimdi kitaba. bilhassa o nedenle sevdim.
29.09.2020

hem yazmak hem de okumak üzerine bakış açımızı genişletebilecek samimi bir sohbet. iyi ki okumuşum.
29.09.2020

şiirin hikayesi belki sıradan bir hikaye ama bir şaire ilham verince insan üzerine bir kez daha düşünüyor. edebiyat olmasa hayatımız ne kadar yavan olurmuş dedirtti tekrar bana.
29.09.2020

çok samimi bir dille yazılmış ve güzel ipuçları içeren bir kitap. yazmayı düşündüğünüz konu, tür ne olursa olsun faydalanabileceğiniz, tekrar tekrar açıp okuyabileceğiniz bir eser.