Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

Printed edition tarafından yapılan yorumlar

09.08.2019

Kurtuluş savaşının ilk romanı olan Ateşten Gömlek'te Halide Edip'in diline hayran kalıyorsunuz. Cümlelerin ifâde gücü o kadar yüksek ki hayran olmamak elde değil. Can yayınlarından çıkan sadeleştirilmiş versiyonu ile karşılaştırıldığında çok daha doyurucu olduğunu düşünüyorum. Bilinmeyen kelimelerin kitabın sonunda toplanması biraz okumayı güçleşşirse de kurtuluş savaşının ruhunu anlamak isteyenler için okunması gereken bir kitap.
31.07.2019

Adeda yayinlarinlarindan çıkan Dikkat Geliştirme setlerinin 3 yaş ve 4 yaş olanlarını daha önce bitirmiştik. Şu an oğlum 5 yaş setini bitirmek üzere. Çocuğuna gerçek bir yatırım yapmak isteyen ebeveynler, bu tür dikkat geliştirme egzersizlerini cocuklarinin gelişimlerinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmeli ve onemsemelidirler. Osman Abalı seti, dikkat geliştirme setleri içerisinde farkını ortaya koyuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
08.12.2018

Slovenyalı bir yazarın Ortadoğu'dan çıkmış bir hikayeyi böylesine güzel romanlastirabilmesi kitabı daha da okunabilir kılıyor. Alamutla ilgili sizi farklı kitap arayışlarına itecek güzel bir roman.
08.12.2018

Akıcı, sürükleyici, bir oturuşta okunacak bir kitap.
08.12.2018

Çok sürükleyici bir roman. Kafa dağıtmak için okunabilir.