Toplam yorum: 1078526
Bu ayki yorum: 16954

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

02.07.2012

“Niçin ilk defa gördüğümüz bir peynirin evsafı hakkında söz söylemekten kaçtığımız halde ilk rasgeldiğimiz insan hakkında son kararımızı verip gönül rahatlığıyle öteye geçiveriyoruz?” sadece bu cümlesi için bile okumaya değer , herkesin kendinden birşeyler bulacağı , insanı çok iyi anlatan bir kitap..
01.03.2007

çok güzel bir nazan bekiroğlu kitabı."zindan" kavramını önce somut olarak ele alan yazar,burdan yola çıkarak kendi soyut zindanlarımıza dıoğru yol alıyor.ayrıca kitapta bir çok kitap ve yazar hakkında bilgiye erişiliyor.doyurucu bir yapıt,okunması tavsiye edilebilceklerden.
02.05.2008

Ben Ahmed Hulusi'nin bir kaç kitabını okudum.Özellikle "HZ MUHAMMEDİN AÇIKLADIGI ALLAH " adlı kitabı okunması (BENCE ) gereken bir eser..Ayetleri iyice düşünüp irdelemelisiniz.Bu kitapla beraber "TEVEKKÜLÜN İNCELİKLERİ ÜSKÜDAR YAYINEVİ" adlı kitabı da yanında mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
05.01.2013

kitabın yazarı sol ve kemaliz düşünceye sahip oldugu için.kitaptaki dogruları sol ve kemalizme göre kaleme almıştır..kitaptaki emperyalizmin tuzakları dogrudur.tabiki bu tuzakları kabul edenlerde..ançak 1969 dan itibaren siyasetin içinde bulunup her fırsatta siyonist emperyalislerin zulümlerini ve tuzaklarını her fırsatta dillendiren .cennet mekan erbakan hocam resmen yok sayılmıştır.daha kötüsü gerek inenünü gerekse demirelin emperyalis baskı altında kalıp kıbrıs çıkarmasını yapamamalarına karşın.1974 te iman gücüyle bu çıkartmayı yaptıran erbakan hocam 75 te uygulanan ambargodan sebeb suçlu yanse edilmektedir..ve tabikim kemalis düşünce eseri olan kurtuluşun kemalizmde oldugu vurgusu fevkalade yanlıştır.kurtuluş sadece islamdadır..
02.05.2014

Yazar Ahmet anapalının kaleminden meydanda maglup ettigimiz gayri müslimlere lozanın masasında nasıl yenildigimiz..lakin burda şunu göz ardı etmemek lazımdır.gayri müslimler her ne kadar savaşaçak kudrette degildiysede bizimde maddi ve manevi güçümüz kalmamıştı.lozanda kaybettik gibi görüne bilir.amma biz lozanda yeniden bagımsız bir türkiye yeniden lider bir türkiye için zaman ve imkan kazandık..çok yakın zamanda bu liderlik kemale erecektir..

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

03.03.2017

Yazarın beşinci kitabı ve insanın hayatına çok olumlu katkı sağlayan kitaplarının şuanlık sonuncusu tavsiye ederim herkese..
08.03.2017

Mükemmel bi kitap✌ kesinlikle herkesin kitaplığında olması gerekiyor şiddetle tavsiye edilir! Sadece tanıtım yazısını okuduğumda bile vuruldum kitaba
08.03.2017

Merakla beklediğim bir kitaptı. Oldukça başarılı, sürükleyici, kendinizden çok şeyler bulacağınız, hayatınızda birçok şeyi değiştirmenize vesile olacak kitap. Mutlaka okuyun hatta okumakla kalmayın alıp arkadaşlarınıza da hediye edin. :))
07.03.2017

Her kitabı ayrı güzel olan hikmet üstadın en güzel kitabı. Kapağı dünyanın en huzurlu kitap kapağı bence.
01.03.2017

muhteşem ötesi.. ediz ve doğa hayatımın bir parçası haline geldi diyebilirim.yAZARIMIZ 19 yaşında olmasına rağmen iyi iş çıkarmış tebrikler :)