Toplam yorum: 1192236
Bu ayki yorum: 12580

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

Türk yazarların böyle işler çıkartması gurur verici. Kopuk olan hiçbir şey yok. Olayları, bölümleri birbirine çok güzel bağlamış. Zekâsını konuşturan bir iş ortaya çıkarmış. İki defa okudum. Okunması gereken kitaplardan biri. Tavsiye ederim.
04.02.2010

Kitap Peygamber Efendimize, İslam'a, sahabilere hakarete varan dalga geçen ögelerden oluşuyor. Başından itibaren Peygamber Efendimizin dini kuralları kendi insiyatifi ile olusturdugu tezinden hareketle, evlilik ve kadın meselelerine tutunup bu tezini sündürübildiği kadar sündürmeye çalışıyor. Kesinlikle alınmaması gereken diyeceğim reklam olacak. Eğer İslam ın kadına evliliğe bakışı ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bu kitap ile sakın cevap aramayın. Ayrıca kitap satış politikasının da kitapyurdu.com tarafından gözden geçirilmesi gerekir. Kişiler düşüncelerini anlatabilirler yazabilirler. Fakat hakarete varan başkaları ile dalga geçen aşağılayan kitapların satılması kabul edilemez. BU YAZARA AİT BU KİTABIN BU SİTEDEN SATIŞININ DURDURULMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
02.09.2009

Kırım türklerinin hayatından hüzünlü bir kesiti yazar bizlere bu kitap vasıtasıyla sunmuş. Kitabı okurken duygulandığım, öfkelendiğin yerler oldu. Çekilen eziyetler ve ata toprağından haksız yere sürülmeler insanı ister istemez etkiliyor. Bekir'in ve Enver' in ata toğrağı için kitap içinde söylediklerinin herkesin kulağına küpe olması gerekiyor. Çıkartılacak çok ders var kitabın içinde. O nedenle Milli Eğitim 'ın 100 temel eser içinde olmasına sevindim. Okunması ve anlaşılması çok rahat bir kitap. Bence Bekir, Ayşe, Enver, Seyid Ali, Selim ve Remzi insandı ama İvan, Kala Mala ve diğer zülüm edenler İNSAN DEĞİLDİ.
05.07.2008

Son yıllarda namaza dair kitapla sıkça yazılmaya başlandı iyi de oldu. islamı yaşlanınca uygulamamız gereken birşey miş gibi namazı da hep ihtiyarlığımıza erteliyorduk farkında olmadan İyi ki uyandık uyandırıldık .. Allah razı olsun haydi namaza.. ama namazı hakkıyla kılarak. Namaza hakkını vererek. Artık namaz hayatımızda gönlümüzün tahtında olması gerektiği yerde.. Haydi namaza
01.08.2012

Anadilde ibadet edilir mi,edilirse nasıl,edemezsek niçin sorularına açıklık getiren bu kitap beklentilere kesin yalın bir dille cevap vermektedir.Arapçayı sadece okuyan,anlamını bilmeyenler bu kitabı mutlaka okusun. Sonuna Kuran'ın öğrettiği türkçe duaların konması ise mükemmel bir düşünce...

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

03.08.2017

Neden her şey bu kadar üst üste geliyor ve neden tüm felaketler beni buluyor diyorsanız ve çıkmazda hissediyorsanız kendinizi, alın okuyun bu kitabı. Zor zamanlarımda bana manevi destek sağladı. Normalde bir kitap için kolay kolay yorum yazmam ama bu özel bir kitap. Kesinlikle okunmasını tavsiye ederim.
05.08.2017

Önyargılarımı yıkan bir kitap oldu. Bu kitabı okuduktan sonra kişisel gelişim kitaplarına ve yeni yazarlara daha farklı bakacaksınız. Yazarın ilk kitabı olduğuna inanmak zor çünkü ustalıkla bağlamış konuları ve edebi dili çok güzel kullanmış. Akıcılığı, pozitif enerjisi etkiliyor. Yan karakterlerin hikayesi bile başlı başına okunmaya değer. Kesinlikle tavsiye ederim.
06.08.2017

Kitabın akıcılığı ve uslubu cok güzel değişik açılardan kendinizi geliştirebileceğiniz çok güzel bir kitap olmuş.Kütüphanenizde bulunması gereken yapıtlardan biri tavsiye edilir.
04.08.2017

Demet baykalın yazılarını uzun süredir takip ediyorum.bu yazdığı ilk kitabı çok başarılı buldum.Olayları öyküleyici bir dille anlatarak o anı yaşıyorsunuz gibi hissedebilirsiniz.Kuantum olumlama teknikleriyle hayata olan bakış açım değişti.KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
07.08.2017

Tekrar tekrar okunası durulukta bir kitap. Okuyucuyu gereksiz detaylarda boğmamış, vermek istediği mesajları çok güzel vermiş. Anlayan anlar anlamayana zaten profesör olsanız bir şey veremezsiniz. YAŞAM KOÇU yazarın olay örgüsüyle verdiği kuantum olumlama teknikleriyle konuşmalarım değişti. Sevgi dolu bir enerjiyle yazılmış ve bu her sayfada hissediliyor. Kitabın bittiğine üzülüyorsunuz.