Toplam yorum: 1249133
Bu ayki yorum: 21750

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

07.08.2017

Üstün bir zekanın ürünü olduğunu düşünüyorum. Kitabın arkasındaki kişisel gelişim konu başlıklarını, kitabın öyküsünün içinde teker teker buluyorsunuz. Evrenin çekim yasası ve kuantum olumlama teknikleri çok güzel aktarılmış. Emir cümleleri yok. Üslubu ve akıcılığı hayran bırakıyor. İçsel yolculuğa çıkartıyor. İki kez okudum ve arkadaşlarıma da hediye olarak alıyorum bu kitabı. Tavsiye ederim.
20.01.2012

Çok farklı bir kitap.724 sayfa ve orta büyüklükteki puntolarla yazılmış. Bir sayfada 33 satır bulunmakta. Biraz daha büyük puntolarla yazılsa okunması çok daha kolay olurdu. O halde yaklaşık 900 sayfalık bir kitap diyebiliriz buna.
Bazı bölümlerinde çok sıkılabiliyorsunuz ama orayı geçtikten sonra size bir şeyler kattığını görüyorsunuz. Çoğu kısımda insanın kendisiyle yaptığı konuşmalar var. Aslında benzerlerini hepimizin yaptığını görebilirsiniz. Esprili bir dil ile anlatılmış kişinin kendi içindeki konuşması. Öyle bir kısım var ki çok yoruyor okurken. Bir yerde kısa olmakla birlikte daha ileriki bir kısımda 75 sayfa kadar noktalama işareti hiç yok. Kitabı gözüne kestirip bitiren birisi hem çok farklı bakış açıları kazanabilir hem de bundan sonraki kitapları çok kolay okuyabilir.
22.12.2006

istiratinin kahramanı daniele bakınca benim aklıma zemherinin güneşliğine ergen oğlanın dervişliğine güven olmaz lafı geliyor hep ulvi hazlar arayan ama süfli iştigallerden başka vasıta bulamayan yanlızlığına mahkum bireyin serüvenlerini anlatan pek soylu olmasada hüzün taşıyan damagınızda buruk bir tat bırakacak bir hikaye akdeniz fena sayılmaz.
20.06.2008

Tarih ne kadar ilginç bir alan. Bir savaşı okuyorsunuz ve ardından dünyadaki gelişmeleri görüyorsunuz. Hangi medeniyetlerin ne ile geliştiği ve ne için yıkıldığını okuyorsunuz. Komutanların nerede hata yaptığını ve bir kararın nasıl geleceği değiştirdiğini görüyorsunuz.

Günümüzde yönetim işi de bir savaştır. Alınan bir karar bütün süreci değiştirebilir. Tarihe ilgi duyanlar kadar yöneticilerin ve hayatı mücadele ile geçenlerinde okuması gereken bir kitap.
06.02.2010

felsefe için başlangıç niteliğinde bir kitap ve çok öğretici. roman kurgusu içerisinde sürükleyiciliği içinde barındırırken, çok değerli bilgiler de vermekte. kendine bağlamakta ve düşündürmekte.yaşınız çok ilerlemeden bir an önce okuyun.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

08.10.2017

Uzun zamandır bekliyordum. Güzel tespitlerinin elimizde matbu halde bulunması sevindirecek inşâallah. Hayırlı bereketli olsun
13.10.2017

İmzalı geleceği söylendi fakat imzalı gelmedi
11.10.2017

İnternetten sohbetlerini izlemek bir yana okumak bambaşka olacak insaAllah.
13.10.2017

Şermin hanım sayfasında imzalı olarak satılacak diye duyurmuştu ve kitapyurdu da yazıyor duyurusunda. Ama benim aldığım iki kitap da imzasız geldi, üstelik ön satışla ilk çıktığı gün aldım. Çalışan insanım kitap imza günlerine gidecek vaktim yok. Üstelik hediye olarak aldım ve şu an cidden hayal kırıklığı yaşadım. Şermin hanımın çıkan diğer kitaplarını da bu siteden imzalı olarak almıştım.