Toplam yorum: 1479056
Bu ayki yorum: 24673

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

09.02.2011

kitap arkasındaki yorumda da denildiği gibi kitap yeni başlayanlar için başlangıç ama aynı zamanda da bir son.kitabın başlarında anlamaya zorlanmadm desem yanılırım.çünkü başlarında biraz olaylar karmaşık geliyor.fakat ilerleyen ksıımlarda durum netleşiyor.kitabı bitirdiğim anda kitabın güzelliğini daha çok anladım.okumanızı tavsiye ederim.ben seriyi devam etmicem burda bitiricem.benm için başlangıçta sonda bu kitapta bakmayı ve görmeyi istediğiniz gibi yönlendirebiilirsiniz kendinizi, bu açıdan çok farklı bi kitap olmuş.Ted Dekker ı tebrik etmemek elde değil.farklı fakat bir okadarda etkileyici.
10.03.2011

Sayın Kafkas'ı bu ilk eserinde gösterdiği büyük başarıdan dolayı kutluyor ve ilk eserde çıtayı bu kadar yüksekte tuttuğu için, bundan sonraki eserlerde işi zor diyorum :) İkinci kitap için çok bekletmez umarım.
Kurgusu, dilin kullanımı, karakterler, betimlemeler... Her şey çok güzeldi, çok zevk alarak okudum. Gözüme çarpan tek bir yazım hatası, noktalama hatası, imla hatası yoktu. Bu açıdan da emeği geçenleri tebrik etmek lazım.
Su gibi aktı zaman okurken.
09.05.2010

Ben Turgut ÖZAKMAN'ın Şu Çılgın Türkler ve Diriliş kitaplarını da okumuşdum ve çok beğenmişdim .Üçlemenin son kitapı olan Cumhuriyet'i okurken kitapın bir çok yerinden kendinize notlar tutacaksınız ve mükemmel bir havayla anlatılıyor olaylar, okurken sanki sizde 1922 yılındaymışsınız gibi hissediyorsunuz kendinizi, herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bir kitap, bir kere değil zaman zaman okunması gereken yerlerle dolu tüm okurlara tavsiye ederim.
01.12.2013

Alternatif cumhuriyet tarihi okuması için Rıza Nur gibilere başvurmaya ne gerek var anlamıyorum. M. Kemal’in Nutuk’ta anlattığı ve ders kitaplarına geçmiş pek çok olayın palavra olduğunu Kemalizm’e iman etmiş Falih Rıfkı’nın yazdığı bu kitaptan öğrenebiliyorsunuz. Kemal’in Vahdettin’i aldatmasından, Çerkez Ethem korkusuna; İsmet’in beceriksizliklerinden, ilk dönem CHP mebuslarının hırsızlıklarına kadar geniş bir yelpazede itiraflar sunuyor size yazar –hatta bazen övünülecek şeyler söylediği zannıyla. Aklını heykellere emanet etmemişlere keyifli okumalar dilerim.
04.07.2012

öncelikle kuyucaklı yusuf'u okumuştum beğenmedim; kürk mantolu madonna ise harika.yazarın tahlil kudreti, anlatım zerafeti bu eserinde zirve yapmış. mutlaka okunmalı, bitireli birkaç gün oldu hala tesirinden kurtulamadım. altını çizdiğim çok fazla satır var.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

05.04.2018

online yazarken okudum. Harika bir şey. Sizi çok güzel bir dünyaya sürüklüyor. Onlar mutlu oluyor sizinde yüzünüz de bir gülümseme oluyor. Bence çok güzel.
04.04.2018

Satışı heyecanla bekleyenlerden kimler var :))
09.04.2018

Wattpad kitapları arasından en güzeli fikrimce.
02.04.2018

"Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir; İstikbal Göklerdedir" Güney Afrika'da bir kütüphanede Ana Britanica Ansiklopedisinde "Atatürk"ü okumuş ve galiba ondan feyza almış olacak ki Büyük Önder Atatürk' ün söylediklerinden yola çıkarak neleri başarmıştır. 09 Ekim 2017 tarihinde Türkiye'ye gelip Anıtkabir' de fotoğraf çektirip Instagram' da paylaşması da bundandır herhalde. Bilen biliyor. Elon Musk işte Dünya' yıl değiştiren adam.