Toplam yorum: 1107868
Bu ayki yorum: 21439

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

03.03.2012

bu zamana kadar okuduğum engüzel kişisel gelişim kitabı olduğunu söyleyebilirim.kitap kısa bölümler halinde ouşturulmuş,yazar çok içten ve samimi bir dil kullanmış,kısa sürede bitirebileceğiniz akıcılıkta ancak bitirdikten sonra da zaman zaman açıp tekrar okumak isteyeceğiniz tarzda bir kitap.kitabı okuduktan sonra yaşama bakış açınız değişiyor,kendinizi daha değerli hissediyorsunuz ve yeni kararlar almak için harekete geçecek güce sahip olmanız gerektiği bilincine erişiyorsunuz.okurken sıkılmayacağınız,bilakis yer yer tebessüm edebileceğiniz,kendinizden çok şey bulacağınız harika bir kitap,herkese tavsiye ediyorum...
04.04.2012

Neler söylenmemiş ki bu kitap hakkında.Oğuz ATAY denince aklınıza gelen ilk kitapTutunamayanlar...
Hayatınız boyunca okunması gereken ilk 50 kitap arasına rahatlıkla koyabilirsiniz.Ben fazla br şey söylemiyorum..Okuyunca anlarsınız.
04.06.2013

Gerçekten 10 numara bir eser. Tasavvuf ile ilgili çok kapsamlı bir çalışma. Normalde bu bilgileri toplamaya kalksam belki ömrüm yetmezdi. Tasavvuf olayına Kur'an ve sünnet merkezli bakmak ve ona göre değerlendirmek isteyenler için birebir. Kitaba notum 10 üzerinden 10. Her eve lazım.
06.12.2011

Başucu kitaplarımdan biri olan bu kitap Atatürk'e olan geleneksel sağ ve sol yaklaşım tarzlarını eleştirmekle birlikte Mustafa Kemal'in devrimci yanını vurgulaması açısından önemli başvuru kaynağıdır.
01.06.2012

İtiraf etmeliyim ki Sinan Yağmur un diğer eserleinde aldığım tadı alamadım bunda yazarın kalemine çok az yer vermesi olabilir çünkü eserde başka kişilerin hayat hikayelerinden söz edilmiş onların diliyle.. oluşturulmuş eser tıpkı bilmezsiniz babalar da ağlar kitabıyla aynı mantılk çerçevesinde hazırlanmış bu düşüncelere yazarın aşkın gözyaşları serisini okuduktan sonra sanırım onlarda bulduğum sıcaklılığı bulamamamın etkisi çok büyük..

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

01.04.2017

Gazete yazılarını kendime kitap yapmaya çalışırken müjde geldi. Kalemi elinde sözü gönlünde, hayırlı olması temennisiyle :)
04.04.2017

Yazar Serdar Tuncer ise hiç düşünmeye gerek yok hemen alabilirsiniz.
Yazarın daha önce ki 'Satır arası hikayeler' i okumuş biri olarak bu kitabın daha güzel olduğuna eminim.Yazarın kalbine ve eline sağlık:)
21.04.2017

Bağırmamak bazen çok zor. Ama en kötüsü de pişman olmak. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışalım ama pişman olmayalım bu kadar. Biz anneler de insanız ve tahammülümüzün sınırları var.
06.04.2017

Abim demekten kendimi alamadığım güzel insan.Bir kulağa kar suyu kaçar mı dediğin bir sohbette,bir gönüle sızı düşürdüğün için size minnettarım.Rabbim bir çay içmeyi nasip eder inşallah bize.Birde imzalatabilirsek kitabı değme keyfimize.Hayırlı mubarek etsin.Şimdi umredesin,dualarında bizide unutma abim.