Toplam yorum: 1056169
Bu ayki yorum: 13876

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

05.04.2007

EDEBİYAT VE TÜRKÇE ÖĞRETMENİ OLAN HERKESİN KÜTÜPHANESİNİN EN BAŞ KÖŞESİNDE BULUNMASI GEREKEN BİR ESER. TÜRK EDEBİYATI İLE İLGİLİ NE ARARSANIZ BEŞ CİLTTE BULABİLİYORSUNUZ. BU SİTEDE FİYATI DA BİR HAYLİ MAKUL ÇÜNKÜ BU KİTABI KENDİME 4 YIL ÖNCE ALDIĞIMDA 100 MİLYONA ALMIŞTIM. GEÇEN HAFTA OKULUMUZUN KÜTÜPHANESİNE BAĞIŞLAMAK ÜZERE BU SİTEDEN ALMAYA NİYETLENDİM, SİPARİŞİ VERDİM. BU HAFTA BAŞINDA ELİME ULAŞTI BEN DE KÜTÜPHANELER HAFTASINDA KENDİ OKULUMUN KÜTÜPHANESİNE ÇOK DEĞERLİ BİR ESERİ BAĞIŞLAMA MUTLULUĞUNA ERİŞTİM. HERKESİN ALMASINI ÖNERİYORUM.
13.11.2007

Kazım karabekir mustafa kemalden şikayetçi. kazım paşa şark cephesinin kurtuluş savaşımızda ki öneminin, sonuca yaptığı etkinin geri planda bırakıldığını savunuyor. , müücadelemizin yalnız batıdan ve mustafa kemal ile ismet inönüden ibaret olduğu anlayışından şikayetçi. ayrıca önemli olayların kendisine bildirilmeden yapıldığını söylüyor .mesela cumhuriyetin ilanı , istiklal mahkemelerinin açılması vs .
Birde hilafetin kaldırılmamasın dan yana saltanat kalksın ancak hilafet hanedanda kalsın ve hilafet merkezi istanbul olsun diyor. Ayrıca hilafetin erken kaldırılmasının musulda bize zararından yakınıyor.
kazım paşa cumhuriyeti isteyen bir kişi .
emek verilip yazılan bir kitabı zorla toplatıp yaktırmak gerçeklerden kaçmak mıdır. .. .... herkes farklı yorumlayabilir..
17.01.2017

Okuduğum ve kitaplığımda bulundurduğum bir kitap. Bu sefer 3 tane aldım etrafımda ki çocuklara hediye edeceğim. Okullarda her yıl müfredat değişiyor Atatürk hakkında ki bilgiler azaltılıyor elimden geldiğince etrafımda ki çocuklara dağıtacağım.
18.11.2008

kitap kafamı karıştırdı ben anlayamıyorum .. müeelif ayetlerle konuşuyor sallamıyor demokrasi din dir derken ... 22 temuzda oy verdiğime mi yanayım .... daha sandığa gitmemelimiyim . bilemiyorum...
bu kitabı herkes alsın buraya yorumunu yazsın bana yol göstersin....
01.02.2013

Yazarın ilk kitabı umarım yakında yeniside gelir.Beynin unutmak istediği şeyleri nasıl unutabildiğini çok ii anlatıyor.Kitap inanılmaz akıcı ELİNİZDEN bırakamıyorsunuz.Herkese okumasını tavsiye ediyorum.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

13.02.2017

Wattpad den çıktığı için çok fazla ön yargıyla yaklaşılıyor fakar diğer wattpad kitaplarından çok farklı. Kötü adam ve zayıf bir kız diyenler olacak. Kötü adam amenna ama kız çok güçlü. Onun tek zayıflığı stockholm sendromuna düşmüş olması. Önyargıyla yaklaşmadan okumanızı öneririm.
15.02.2017

çok güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum . yazarın diğer kitapları da çok güzeldi
07.02.2017

İlk kitabı muhteşem ötesiydi. İkinci kitabın da öyle olacağını düşünüyorum. Sizi bir and içine alıyor bir bakmışsınız kahramanlardan biri olmuşsunuz. Kesinlikle okunması gerekenlerden biri.
10.02.2017

Talha Uğurluel kitaplarına dadandım artık. Anlatımını seviyorum.
01.02.2017

Alex fenerbahceden ayrıldığında anladım; futbolu değil fenerbahceyi değil onu sevmişim. o günden sonra ne futbol ne de fenerbahce aynı oldu benim için. jübilesini yaptığı gün rüyamda gördüm; daha öncesinde bilmiyordum o gün jubile yaptığını. gol attı bana sarıldı. bıraktım ben de futbolu.