Toplam yorum: 1507572
Bu ayki yorum: 19167

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

04.08.2008

kitabı daha dün bitirdim ve bunalıma girdim. Hayatım boyunca abartmıyorum bu kadar sürekliyici ve etkileyici bi kitap okumadım rüyalarımda bile kitapta anlatılan hikayeyi gördüm. Bence kesinlikle bu kitabın konusu film olmalı!!!!!
04.01.2010

dan brown'ın bir kitabı daha..yazara kesinlikle kötü demek istemem ama çıkan bütün kitapları içerisinde en çok hristiyanlık propagandası yapılan kitabı olsa gerek..yani okuyun; ama televizyonların ana haber bültenlerine çıkarmayın,günlerce aranızda tartışmayın,yada tavsiye etmeyin..sadece geri kalmamak için yada merak için okuyun.. gerçekliği ayrı bir konu tartışılır mı? bence kesinlikle tartışmaya gerek yok..inanılmayacak kadar mükemmel..
08.02.2009

Bir öğretmen olarak kitap hoşuma gitti. Bazı bölümleri okurken yüzümde kurnaz bir gülümsemenin oluştuğunu fark ettim. Ama bazı tespitler çok sık tekrar edilmiş. Aynı anlama gelen cümlelerin tekrarlanması, okuyucuyu biraz sıkıyor.
03.04.2008

Cirhinlioğlu'na bu güzel eserinden dolayı teşekkürler.Sağlık sosyolojisi alanında neredeyse kaynak bulmak imkansız.Nedense hem tıp hemde sosyoloji alanında ülkemizde kimse bu alan üzerinde çalışmamış .Oysa yıllardır tıpta ve sağlık alanındaki bölümlerde sosyoloji dersi bulunmaktadır.ancak veriler dersler genel sosyolji konularını içermektedir.Bu açıdan bakıldığında eserin yerinin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum
26.05.2011

harika bir kitap.meğerse sessiz sadesız raif efendinin içinde ne fırtınalar kopuyormuş.hiç birşey dışardan göründüğü gibi değil.bunu bu kitapla daha iyi kavrıyorsuz.ve maria'ya karşı aşkı,tutkusu ve marianın ölümünden sonra kendisininde dünyadan vazgeçmesi.zamanın yüzeysel aşklarına inat derin,müthiş bir aşk...herkese tavsiye ederim..

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

12.05.2018

Çocuk kitabı olanı hiç beğenmedim. Abi civcivin yumurtayı gizlice alıp götürüp ormana fırlattığı kısım kesinlikle çocuklara okunmaz. Kıskançlığı tetikleyen bir kitap olmuş bence.
04.05.2018

Tarihte uzman olmayan ama uzmanmış gibi yazanların kitapları yerine zamanımı Halil İnalcık'ı okuyarak geçiririm
09.05.2018

Boş laflar ve fanatiklik yerine Osmanlı Tarihi düzgün kaynaklardan, hocaların hocasından Halil Hoca'dan öğrenilmeli.
06.05.2018

HALİL İNALCIK ÜSTÜNE NE DİYEBİLİRİM .MÜKEMMEL BİR İŞ ÇIKARIYOR .OUNMASI GEREKE BİR ŞAHESER.HER EVDE BULUNMALI.
14.05.2018

Dizinin devamı diye düşünmüştüm. Hikaye yeni bir senaryo ile baştan başlıyor. Hüznü bir kenara bu kadar güldüğüm bir kitap herhalde olmamıştır. Bunun da sebebi dizi sayesinde karakterlerin tepkilerini birebir hayal edebiliyorsunuz. Sonraki kitaplar diğer karakterlerin bakış açısı ile anlatılacağına dair mesaj da verilmiş sanki. Kitabı okurken yer yer aklıma Amak'ı Hayal eseri de geldi. Diziyi izlemeyenler ne tarz bir görüş bildirir onu bilemem ama diziyi izleyenlerin muhakkak beğeneceği bir kitap olduğunu düşünüyorum.