Toplam yorum: 1860169
Bu ayki yorum: 9404

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

12.02.2011

Aylardır bu kitabı bekliyordum .. Sonunda aldım ve okumaya başlayınca bir eksiklik hissettim serinin diğer kitapları kadar akıcı olmadığını fark ettim sonuna doğru heyecan artsada beklentilerimi karşılmaya yetmedi ..
11.05.2010

Kitabın konusundan, kurgusundan etkilenmemek mümkün değil ama bu kadar basit dille yazılmasaydı çok daha farklı bir kitapla karşılaşabilirdik, listelerde bir numara deniyor ama bence biraz abartılmış...
07.07.2009

Arkadaşlar, eğer ekonomiye birazcık aşinalığınız varsa size kesinlikle çok sıkıcı gelecek bir kitap. Benim şahsen çok sıkıldığım ender kitaplardan kendisi. Bestseller diye aldım ama çok pişman oldum açıkçası. Evet ilk iki bölüm fena değil, ekonomiye yeni başlayanlar için güzel bir pencere açıyor ama o kadar. Ayrıca, çeviri son derece berbat, teknik terimler son derece kötü tercüme edilmiş. Anlatım çok kopuk.Bu kitap yerine 1 Günde nasıl Ekonomist Olunur kitabını tavsiye ederim.
02.04.2012

Mehmet Ali Bulut'un bu kitabı bilmediğim birçok şeyi öğretti bana. Yapabildiklerimi uyguluyorum şu anda ve çok faydasını gördüm. Kitapyurdu'ndan iyi ki almışım bu kitabı. Kan gruplarına göre beslenme konusunda bizi aydınlatıyor ve bize bir yol gösteriyor, bu yol da Peygamberimiz'in yoluyla paralellik arz ediyor. Alın okuyun ve okutturun mutlaka, pişman olmayacaksınız.
13.04.2013

kitabı okuduktan sonra bu gerçek bir öykümü diye çok düşündüm çünkü kitabın başında gerçek yaşam öyküsüdür diyordu. Kitabı okuyup bitirince tam ters köşe oldum hiç bir şekilde tahmin edemeyeceğim bir son. Çok sürükleyici bir solukta okunacak merak uyandırıcı bir roman yazarın emeğine sağlık.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

04.06.2019

Edebiyatımızın sağlığı için bu tarz kitapları satın almayın
01.06.2019

Oğlum ilk okuyanlardan olmanın verdiği keyifle elinden bırakamadı yine. Çocuklara okumayı sevdiriyor gerçekten.
07.06.2019

Bu kitabın neden bu kadar çok övüldüğüne anlam veremedim.Okurken asla zorlamıyor.Anlatımı akıcı fakat kaynakça belirtmemesi büyük bir eksiklik
İlber hoca' dan güzel tavsiyeler yer alan iyi bir kitap. Ancak ne yazık ki verilen tavsiyelerin çoğu için yeterli imkana ve maddi güce Türkiye şartların da çoğu kişi sahip değil.
01.06.2019

Sefa Özkaya Hocanın uzun yıllar sonucunda ortaya çıkan bu kitabı herkese tavsiye ederim. Tam 32 birbirinden değerli hocalar ile birlikte hazırlanan bu kitap Hunlar’dan başlayıp günümüz Silahlı Kuvvetlerine pek çok bilgiyi içinde barındırıyor. Şimdiden kitabı alacaklara ve okuyacaklara keyifli okumalar.