Toplam yorum: 1408075
Bu ayki yorum: 28195

E-Dergi

tarrçın tarafından yapılan yorumlar

19.09.2017

Çok derin, çok anlam yüklü. Biraz karışık gelebilir. Ama okuduğum ilk Necip Fazıl kitabı idi ve tek kelime ile kalemine ve düşüncelerine düşündüğüm gibi hayran kaldım. Kafada kalan tek soru işareti incir ağacı olayında gerçeklik payı var mı??
19.09.2017

Padişalar ile ilgili temel bilgilerin olduğu, portatif bir kaynak bence. Fiyatı ise hiç denecek düzeyde.
19.09.2017

Tarık tufan' ın şimdiye kadar okuduğum en karamsar kitabıydı. Anlamakta biraz zorlandım. Sanırım sakin bir kafa ile kunması gerekiyor. Çünkü kitabın akıcılığında bir problem var.
27.08.2017

Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Sürükleyici bir roman. Özellikle İstanbul ile ilgili bilgileri öğreniyor, tarihe tanıklık ediyorsunuz. Ve yapılan olan yıkıma sizde üzülüyorsunuz. Benim yaptığım gibi son sayfaları karıştırmazsanız, katili ve cinayetlerin sebebini kitabı bitirmeden bulamıyorsunuz. Güzel bir macera....
30.05.2017

Edebi açıdan beklenti ile başladığım için büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Onca beğenildiği belirtilen yorumlara şaşırdım açıkcası. Abartıldığı kadar gelmedi bana kitap. Ama bilmediğim bir olay hakkında bilgi edinmeme olanak sağladı. Koca kitapta altını çizdiğim tek yer vardı. O da başka bir şahısa ait bir yazıydı.