Toplam yorum: 1443977
Bu ayki yorum: 28963

E-Dergi

Ali ZEBER tarafından yapılan yorumlar

09.03.2018

Önceki kitapları gibi olacak beklentisi ile başladığım bu kitap başlarda harika giderken orta ve sonlarında hüsrana uğrattı. Sıkıcı uzatmalar, sonucu bağlayamama, ana karakterin ikinci planda kalması ve baştaki gidişattan sonda büyük bir beklentinin olması yanında sonun çok sönük ve silik kalması açıkca şaşırttı. Yazarın önceki kitaplarını geçmesi lazım.
11.02.2018

baştaki ve sondaki hikayeler güzeldi. Aradakiler biraz sıktı. Polisiye sevenlere tavsiye ederim.
06.02.2018

Cemal Paşaya gafletinden dolayı çok kızıyor insan, bu gibi içerden destekler olmasa savaşın sonuna kadar Suriye, Filistin ve Irak'ı kaybetmezdik, Gazze ve Kutul Amare gibi zaferler varken.Kitabın dil ağır değil. Okuması kolay bir eser. Ayrıca 20. yüzyılın başlarına ayna tutuyor. Gayet bilgilendirici bir çalışma olmuş. Yazarın bahsettiği NİLİ örgütünün propagandacısı olan Alexander Aaronsohn' un yazmış olduğu tamamen yanlı olan hatıratına da yer veriliyor.
14.01.2018

Kesinlikle herkesin okuması gereken bir kitap. 2.kitapda daha güncel siyaset ve deruni durumu var. 3.sünü sabırsızlıkla bekliyorum.
07.01.2018

Merak ettiğim bir çok olayı can sıkmadan kısa kısa anlatımı yapılmış çok güzel bir eser olmuş. Her bir konu aslında bir kitap konusu ama yazarımız müthiş bir şekilde özetlemiş. Yazarı tebrik ediyorum. Serinin 2.sini sipariş edeceğim listeye ekledim bile.