Toplam yorum: 1400115
Bu ayki yorum: 20235

E-Dergi

Gamze Tuzcuoglu tarafından yapılan yorumlar

02.11.2017

Elinize aldıginiz andan itibaren birakamayacaginiz kendinizden ve ailenizden de bir parça bulacağınız surukleyici bir kitap.Yazar nereye giderse ne yaparsa sizi de yanında götürüyor.Uyku saatinizi kaçırıp saati unutup,sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce ele alınan ve her kadının her annenin mutlaka okuması kendinden birşey bulacağı "İyiki" almışım diyeceği kitap.Sevdiklerim için 2 tane sipariş ettim.Keyifli okumalar.
30.10.2017

Hayat her zaman bize isteneni vermiyor,O kadar doğal ve farkındalık yaratan bir kitapki.Gercekten bakış açınız değişiyor..mesela ,Dua ederken Sevdiklerimi ALma deme Sevdiklerimi KORU de.Öleceğin dakikayı değiştiremezsin ama tüm hayatını nasıl yaşayacağını kendi seçimlerinle belirleyebilirsin.ikinci kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.
05.08.2017

Bolca aşk dolu iki kisinin inat dolu hikayesi ve akıcı ve betimlemeler şahane.Ayrica yanınızda mutlaka Makaron bulundurun :)
03.06.2016

2 günde kitabı yarıladım.çok güzel bir kitap. MESELE ŞUKİ : NE KADAR SEVİP GÜVENİLİR DEGER VERİRSEN O KADAR FAZLA ÜZÜLÜYORSUN..Bırak ALLAH aşkına gitmek isteyen gözünün üstünde kaşın var deyip yine gidecekti sonunda..sebepler bahaneydi..
14.08.2015

kesinlikle beklentilerimin dibindeydi.türk filmi bile saha mantıklı bu konudan.ayrıca roman tarzı olduğunu bilmeden aldım.olmasa da olur.