Toplam yorum: 1478605
Bu ayki yorum: 24222

E-Dergi

punkyfunky tarafından yapılan yorumlar

14.04.2010

gözlerim doldu nefesim kesildi.. isyan ettim ve kendi içimde yüzleşecek bir şeyler buldum..

okuyun.. tarihe tanıklık etmek dışında insani kusurlarınızla da yüzleşeceksiniz.. çünkü hiç kimse 'Hasan' değil..
13.10.2009

bir Grange delisi olarak bu kitap tam bir kocaman hayal kırıklığı. İlk 130 sayfası civarı o kadar hareketsiz ve tek düze ki zor sabrettim. Kitap daha sonrasında çok inişli çıkışlı ama istikrardan uzak. Okunamayacak kadar kötü değil ama Grange'ın elinden çıkacak bir kitap da asla değil.
11.10.2009

kişisel gelişimle kalbinizin derinliklerine inip ilahi bir güçle bunu bağlamanızın hiç bir alakası yok. Adı ve konulmak istenen kategorisi kadar saçma bir kitap.
27.09.2009

bence kitabı ayakta tutan en önemli faktörlerden biri yazarın kitapta ayrıntıları ve kahramanların hayatlarını ne cok ayrıntı vererek ne de okuyucan çok uzakta tutarak anlatması. Ayrıca yazarın psikiloji alanında uzman olması ve kitabın aralarında bunları serpiştirmesi kitabı ayakta tutan başka etkenlerden biri. Bunlara rağmen kitapta enerji bir iniyor bir çıkıyor. Kitabın sonu ise çok tahmin edilebilir bir şekilde üstelik havada kalmış ve okuyucuyu tatmin etmekten çok uzakta. Okunabilr güzel bir kitap ama aldığı övgülerde yazıldığı gibi 'büyüleyici , ürpertici , muhteşem' olmaktan biraz uzak.
27.09.2009

kitabın başı ve sonu dışında pek hareket yok. Fakat ana karakterlerin bağlılığını güçlülüğünü göstermek ve okuyucuda hiç bir şüphe bırakmamak adına yazılmış serinin geçiş kitabı denilebilir.