Enpara.com’lulara 15 TL indirim!

 

 

‘Ayın Enparalısı’ olan tüm Enpara.com'lular, 1-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Encard'larıyla www.kitapyurdu.com 'dan tek seferde yapacakları ilk 30 TL ve üzeri alışverişinde 15 TL indirim kazanıyor!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz ?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Enpara.com müşterisi olunması,
 • 1 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Encard’la www.kitapyurdu.com’dan veya Kitapyurdu mobil uygulaması üzerinden tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması,
 • Alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, Mayıs ayı içinde (ayın son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olunması yeterli.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim, 7 Haziran 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Enpara.com müşterisi olmak için tıklayınız.

Nasıl ‘Ayın Enparalısı’ olabileceğinizi öğrenmek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz ?

 

 • Kampanya 1-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında www.kitapyurdu.com veya Kitapyurdu mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 30 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumda, sadece yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 30 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda , ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 30 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.  
 • Kampanyadan sadece Mayıs ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Mayıs ayının son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler faydalanabilir. ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir.
 • Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Mayıs ayı içinde ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim 7 Haziran 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve indirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 30 TL’nin altında düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin 7 Haziran 2017 ’den sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 30 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Kitapyurdu, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.