Kitapkurtları Enpara.com'la 75TL kazanıyor!

Kitapkurtları Enpara.com'la 75TL kazanıyor!

Kitapkurtları Enpara.com'la 75TL kazanıyor!

30 Nisan’a kadar her ay Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacağınız 300TL ve üzeri ilk alışverişinizin 75TL’si Enpara.com’dan.

Üstelik, kampanya boyunca her ay sepetinize ekleyeceğiniz 1 adet kitap hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay “Ayın Enparalısı” olmanız ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın olması yeterli.

Hediye kitap listesini detaylı incelemek ve sepetinize eklemek için:

Hediye Ürünler Listesi Hediye ürün avantajından faydalanabilmeniz için seçtiğiniz ürünü mutlaka sepetinize eklemelisiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • Enpara.com Kredi Kartı ile web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden tek seferde 300 TL ve üzeri bir harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Harcama yaptığınız ay harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Şubat - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında her ay, Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kitapyurdu web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 300 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • İndirim kampanyasından yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait ödeme kaydı bulunması gerekir.
 • Kitap hediyesi Kitapyurdu üyeliği ile giriş yapılması durumunda ve her ay sadece tek seferde yapılan ilk 300 TL ve üzeri alışverişte geçerlidir. Seçebileceğiniz hediye kitaplar aydan aya farklılık gösterebilir. Hediye kitabınız, ödeme aşamasında Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra sipariş özetinizde ücretsiz olarak gözükür.
 • Örneğin; 17 Şubat tarihinde Kitapyurdu.com’dan 300 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 7 Mart’ta iadenizi alabilmeniz için, 1 Mart’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde şubat ayında “Ayın Enparalısı” olmanız ve en az 2 adet otomatik fatura talimatınıza ait ödemelerin 1-29 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekir. Eğer şubat ayı içerisinde "Ayın Enparalısı" olma ve fatura ödeme talimatı şartlarını yerine getiremediyseniz, Kitapyurdu.com’dan yaptığınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişiniz için sadece 1 adet hediye kitap faydasından yararlanmış olursunuz.
 • Kampanya kapsamında aylık maksimum 75 TL ve 1 adet hediye kitap, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 225 TL ve 3 adet hediye kitap kazanılabilir.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya şartını kontrol ederken hem mevcut hem de yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi’nde yer alan “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya, Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden sadece Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir mobil bildirim ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 300 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. Ancak ilk siparişinizde hediye kitabınızı almış olduğunuz için yeni siparişinizde tekrar hediye kitap seçiminden faydalanamazsınız.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kitapyurdu, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında ve hediye kitap seçeneklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.