Toplam yorum: 3.099.664
Bu ayki yorum: 4.200

E-Dergi

osteoartrit Tarafından Yapılan Yorumlar

12.06.2024

yazarın birçok kitabını okumuş biri olarak biraz hayal kırıklığı yaşadım doğrusu. Hikaye aceleye gelmiş sanki. Hem de en merak edilen karakter Gregorla ilgili daha özenli yazılabilirdi. Olaylar tahmin ediliyor ve basie anlatılıyor. Daha iyilerini de okudum bu yazardan. Ama okunası mı evet, yazarın hayranları ve tarzını bilenler beni anlayacaktır. iyi okumalar dilerim.
27.09.2022

canım kitap. o kadar güzeldi ki, bitmesin diye son sayfaları geciktirdi oğlum. her akşam bir iki bölüm okuduk. Zackarinayı gerçekten yanımızda hissettik, hayal ettik, merak ettik. Onun canını sıkan her şeyin aslında bir çözümü olduğunu anladık. üç değil keşke daha fazla olsaydı kitapları. Oğlumla zaman zaman bahsederiz bu kitaptan. Yaş sınırı yok bence okumak için, herkes tanışmalı bu tatlı kızla :)
27.09.2022

yazarın okuduğum ikinci kitabı. emanet çocuk kitabını da bir solukta okumuştum, bu da sıkılmadan okunacak sizi alıp götürecek bir kitap. Özellikle kapağındaki resim beni benden aldı. Kitap kısa ama etkisi uzun.
21.01.2022

Bazı yorumlar tereddütte bırakmıştı ama almak isteyenler varsa tavsiye ederim. ben çok faydalandım. yanlış bildiklerimiz, arada kaldıklarımız ya da bilmediklerimizle ilgili çok şeyler öğretiyor kitap. tehdit ile sınır koyma arasındaki farkı da anlamış olduk. zevkle okuyorum. ailemizin ihtiyacı olan kitapmış.
21.01.2022

aldığım günden beri elinden düşürmüyor. okumamızı istiyor. biz de öğreniyoruz bilmediklerimizi. faydalı bir kitap.