Toplam yorum: 3.098.559
Bu ayki yorum: 3.100

E-Dergi

tektek74 Tarafından Yapılan Yorumlar

18.09.2014

Çocuk hakkında oluşumdan gelişime herşey konu edilip güzel bir şekilde anlatılmış.islama ve insanlıga hizmet bireyler yetiştirmek istiyorsak okuyup amel etmeliyiz.
03.09.2014

ahmet rasim küçükusta bu eserinde hastalıkların gıda niyetine yedigimiz besinlerden ve dengesis beslenmeden sebeb meydana geldigini okuyucuya sunmaktadır..eser ilmi çalışmalar sonucu tıp dergilerinde yayınlanan araştırmalardan teşekkül emektedir...eser bir yöndende efendimiz(sallallahu aleyhi vesellemin)sünnetinin hikmetlerinede şahitlik etmektedir...
19.08.2014

Saglık ve güvenligi başkanı kemal özerin su ile ilgili bu eserinde günümüzde kullandıgımız.çeşme damacana ve pet sular hakkında çok çarpıçı bilgiler vermektedir.çeşme suyu damaca ve pet şişelerdeki suları kullanırken nelere dikkat edecegiz ve daha bir çok şey bu eserde mevcut.okuyup amel edene şifa olur.(RABBİMTEALANIN )izniyle..
19.08.2014

Kitabın yazarı eyyüp demir kürt vatandaşı olmakla beraber kürdistan yapılanmasının en önemli yerlerinde görev yapmış olarak diyorki.kürdistanı amerika ile türkiyedeki mevcut akp iktidarı bu günlere getirdi.gerisini merak eden eseri okusun..
19.08.2014

gazeteci yazar nedim şener bu kitabında bir halkın köleliginin hangi boyutlara geldigini anlayana anlatmaktadır.bir iktidar düşünün sermayesinin tüm yolsuzluklarını kanunla meşrulaştırmakta.lakin kulun kanunu ALLAHUTEALANIN kazası gün yüzüne çıkarınca halkın tepkisini bu defa zulümle nasıl sindirdigini okuyaçaksınız..itirazı olanlara bütün bu yapılanlardan sonra(10 agustoz 2014 cumhurbaşkanlıgı seçiminde zulmün başına ne kadar destek çıkmış)bakmalarını tavsiye ederim..