Toplam yorum: 2061982
Bu ayki yorum: 13214

E-Dergi

herhangibirokur tarafından yapılan yorumlar

30.11.2018

Bu kitap azmin öyküsüdür, bu kitaba verilen destek ise insanlığa, iyiliğe olan inancımızı artırmaktadır, güzel kalplere selam olsun...
13.03.2017

Çok beğendim, kullanışlı, deseni de güzel, tavsiye ederim.
20.10.2011

bu kartlar harika...elime aldığım günden beri aklımdaki bütün soruları soruyorum, içinde hiç olumsuz mesaj olmadığı için aldığım cevaplarda moralim bozulmuyor, meleklerle iletişim kurmak isteyenlere tavsiye ederim.
14.09.2011

yazar kitapta çok ilginç teoriler ileri sürmüş, derin düşününce aklınızda birkaç soru işareti oluşuyor, bu kitapta anlatılanlara inanmasanız da bu güne kadar doğru diye anlatılanlara çok farklı bir bakış açısından bakmış olacaksınız.
14.09.2011

bu kitap sıradan bir psikoloji kitabı değil, yazar bu kitapta üstü kapalı olarak evrenin sırlarından söz etmiş, çekim yasası ismi geçmese de çekim yasasını anlatmış, kendisinin ve danışanlarının deneyimlerini de eklemiş ki bunlar kitapta söylenenlerin inandırıcılığını artırmış, yazar açıkyüreklilikle ne kadar yoksul olduğunu ve kişisel başarı bilimi adını verdiği öğretiyle ne kadar zenginleştiğini örneklerle anlatıyor, kişisel gelişimle fazla ilgisi olmayanlara sıkıcı gelebilir ama ilgilenenlere tavsiye ederim.