Toplam yorum: 3.100.696
Bu ayki yorum: 5.237

E-Dergi

dlnatly Tarafından Yapılan Yorumlar

16.06.2022

Faydalı elbette fakat fazla resmi dille yazılmış kitaplar beni içine pek çekmiyor, o yüzden 3 verdim
16.06.2022

İyi hissettirdi evet ama sanırım psikoterapi görmeden çok ama çok az kişi kendini "affedebilir". Hayatı Yeniden Keşfedin isminde şemaları anlatan çok güzel bir kitap daha var, orda kendi şemalarınızı belirledikten sonra bu kitaba tekrar göz atabilirsiniz bence. Özellikle de kusurluluk, suçluluk gibi şemaları olan kişiler..
16.06.2022

İnsan beyninin işleyişini ve karmaşasını güzel anlatan bir kitap, beyni ve düşünme eylemini az çok anlayınca çevrenizle olan diyaloglarınızı gözden geçirin derim
16.06.2022

Bu tür kişisel gelişim içeriklerinin "işe yarar" olması için kişinin kendine zaman tanıması gerektiği ve üzerine ders çalışır gibi düşerek günlük zaman ayırması gerektiğini düşünüyorum. Youtube'da Tülay Kök isminde bir psikologun çok faydalı videoları var, ben her gün en az bir videosunu izliyorum yeni keşfettim, bu kitabı ikinci kez okuyacağım o yüzden. Kitap akla yatkın ve Polyannacılık içermiyor o yüzden çok sevdim. Bunun yanında Kafaya Takmama Sanatı kitabını da öneririm okumayanlar için.
16.06.2022

Okurken ara ara Polyannacılık oynandığını hissettim, belki de ben gerçekçiyimdir veya pesimist. Ama pozitif duygular oluşturduğu için içimde, 5 üzerinden 4 verdim.