Toplam yorum: 3.099.708
Bu ayki yorum: 4.244

E-Dergi

sofuzade Tarafından Yapılan Yorumlar

22.05.2020

Ruhunu yitirmiş, vicdanını gömmüş zamane insanının suratına okkalı bir tokat bu kitap. Merhamet bulutları, şükür sağanağı, trajedi şimşekleri, duygu tufanı... Son zamanlarda kitapların hep aklımı bilgi ile donattığı tezine sarılmışken yüreğimi de tamir edeceklerini yeniden hatırlatan bir kitap. Okuyunuz ama mutlaka okuyunuz.
03.05.2020

İçeriği kaliteli. Normal ve üstü seviye çocuklara hitap ediyor. Orta seviyeden yetişkinlerin bile bazen durakladığı seviyeye kadar farklı zeka tipleri için İçeriğe sahip
03.05.2020

Bir psikiyatristin ifade tarzı. Hani genelde muhatabının duygularını ifade edip tasdik isterler ya. "Öfkelisin çünkü haksızlık yapıldığını düşünüyorsun." gibisinden. İş bankası yayınları kaliteli genelde ve bazen ŞOK BİM gibi marketlere bazıları geliyor daha uygun fiyata. Ürün ebat, çizim, kağıt kalitesi açısından başarılı.
24.03.2020

5 yaşındaki oğlum çok sevdi. Canavarlar ve karakterleri dikkatini çekti. Metin ve resim uyumlu ve yaş aralığı için orantılı olmuş.
26.11.2019

Üslubuna, imlasına varıncaya kadar farklı. Kitabın başında bu alışılagelmişliğin ötesine geçmekte zorlanılsa da zamanla sevdiriyor kendini.Kitabı okurken bol bol sözlük kullandım -ki bu iyi bir şey-.