Toplam yorum: 1957385
Bu ayki yorum: 21076

E-Dergi

iyatros tarafından yapılan yorumlar

16.09.2019

öncelikle yazarın eline sağlık. kitap sohbet havasında kendini okutturuyor. ama bana bir beslenme kitabından önce otobiyografi ve kişisel gelişim kitabı gibi geldi. kitabın ilk 100 sayfasında kendi kilo probleminden o kadar uzun uzun bahsetmiş ki kilo problemim olmamasına rağmen okurken gına geldi. kilo problemi olan kişiler eminim bu kısımları okurken daha çok sıkılacaktır. onun dışında beslenme ile ilgili bi tavsiye ya da öneride bulunmuyor, kişisel gelişim kitaplarındaki gibi kendinizi sevin, farkında olarak yaşayın vs vs o zaman zaten beslenmenizde düzene girecektir diyor ki kesinlikle katılıyorum. ben beslenmeyle ilgili daha bilgilendirici kitap arayışında olduğum için bana hitap etmedi. alacaksanız beslenme kitabı değil otobiyografi ve kişisel gelişim kitabı alacağınızı bilerek alın.
15.04.2019

öncelikle her kesimden insana hitap eden bir kitap. beslenme ile ilgili adım adım uygulanacak maddeler vermek yerine beslenmenin temelini nedenleri ile birlikte açıklayor. hemencecik okunabilecek akıcı bir kitap. bir tıp doktoru olarak kitaptan hem bilimsel hem de pratik birçok bilgi öğrendim. okuduğunuza pişman olmayacağınız bir kitap.
08.04.2019

tıbbi hacamatla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için almıştım ancak bu kadar kendini tekrar eden bi kitap daha okumadım. ayrıca kitapta tıpçılar için basit düzeyde kalacak ve tıpçı olmayanların anlamayacağı düzeyde çok fazla tıbbi terim kullanılmış. kitapta bazı hastalıklar başlık başlık anlatılmış ve tıbbi hacamatla tedavisi nasıl yapılır diye açıklanmış. ancak hepsinde de aynı şey yazıyor: tıbbi hacamatla detoks yaptırmak. belli ki doktor bey bu konuda çok emek vermiş ve hastalarını da başarılı bi şekilde tedavi etmiş kendisinin ellerine sağlık. ancak kitabı sadece tekrardan ibaret ve size pek bir şey katmayacak. kitabın özeti: tıbbi hacamat çok faydalı ve yan etkisi olmayan bir detoks yöntemidir. bedeninizi atık maddelerden arındırdığınız takdirde hastalıklardan ve hasta olmaktan kurtulabilirsiniz. hacamatı tıp doktorlarına yaptırmanız tavsiye edilir.
15.01.2019

bir tıp doktoru olarak sorguladığım birçok şeyi açıklayan ve farında olmadığım birçok şeyi farkettiren kitap. herkese mutlaka önermekle birlikte özellikle tıp doktorlarının ve tıp fakültesi öğrencilerinin mutlaka okumasını tavsiye ederim. kitabın 2.si de elimde onu da en yakın zamanda mutlaka okuyacağım.
19.12.2018

Uzun zamandır bunkadar kısa zamanda bitirdiğim bir kitap olmamıştı. Çok sürükleyici bir kitap. Duyguları düşünceleri o kadar güzel ifade ediyor ki sanki sizin duygularınızı ifade ediyor sanıyorsunuz. Herkesin jülide ve ishak gibi bir yol arkadaşına ihtiyaç hissettiğini düşünmeden edemedim. Okuduğunuza pişman olmazsınız.