Toplam yorum: 3.100.859
Bu ayki yorum: 5.400

E-Dergi

Okur_Düşünür_Yazar Tarafından Yapılan Yorumlar

Dört yaşındaki kızım için almıştım ancak ilerleyen yaşlar için daha uygun.
Serinin ilk kitabını almış ve çok beğenmiştik bu kitapta aynı özenle hazırlanmış ancak başlangıçta filin anne babasının öldüğü bilgisinin verilmesi güzel olmamış nitekim konunun esası bu değil. Kitabın konusu Allah'ın her yerde bizi görebildiği bu konuda sanırım kızım için erken oldu çünkü kitabı okuyunca arka arkaya Allah nasıl bizi her yerde görebilir sorusunu sordu dört yaşa böyle soyut bir kavramı anlatmak oldukça zor.
Minicik sevimli bir kitap tam 1 yaş altı bebeklere uygun kitaplarla tanıştırmak hayvanları öğretmek için çok güzel hazırlanmış.
Kitabın öyküsü karakterin dilinden ve öykü sıcacık çok güzel. Ama kızım karakterin konuşmasıyla hikaye ilerleyince biraz kopuk geldi ona (dört yaşında) sonra ben açıkladım. Kitap çok güzel ancak resimler daha farklı olabilirdi kızım çizimler için sürekli neden böyle çizmişler diye sordu.
Hikaye anlatım tarzını sevmedim yazılar çok az evet uyumak istemeyen bir çocuğun ortalama bahaneleri dahil edilmiş ancak hikaye oturup kendimizin anlatabileceği kadar dümdüz sade olmuş. Kızım dört yaşında beğenmedi.