Toplam yorum: 3.074.539
Bu ayki yorum: 1.396

E-Dergi

bir_kitapsever Tarafından Yapılan Yorumlar

19.09.2023

"Bütün çabalarımız gibi 'okuma'nın kendisi de bir nihai hedefle ilişkilendirilmemişse, insanı oyalayan, sıradan bir meşgaleye ve büyük resimden habersiz, günübirlik bir yaşamı sürdüren bir 'çokluk'a dönüşebilir kolayca. (bkz. Tekasür Suresi) Bu nedenle okuma süreci, gelişigüzel sürüp gitse de mutlaka bir üst amaca hizmet etmelidir. Benim için bu amaç Allah'ın Kitabı'nı insanlara anlatırken sözü derinleştirebilmek ve tesirli söz söyleyebilmektir. Çocukluğumuzun Polyanna'sından başlayarak okuduğum tüm metinlerin bu nihai amaca hizmet ettiğini düşünüyorum."

Kitabı büyük bir ilgiyle ve istifade ederek okudum ama böyle kapsamlı bir eserin sonuna nasıl olur da bir index konulmaz anlamış değilim. İkinci olarak da sanki kitabın Ertuğrul Özkök'ün hayretine, beğenisine ihtiyacı varmış gibi kocaman tanıtım yazısı eklemişler. Çok gereksiz bir hamle olduğunu düşünüyorum.
14.04.2023

Gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Böyle nice hayırlı hizmetlerde bulunursunuz inşallah. Gayretiniz daim olsun.
29.09.2022

O kadar harika bir eser ki elinde olmayanlar adına üzülüyorum. 3 serisini de almıştım ama Doğayı Öğreniyorum - Kutuplar eksik maalesef. İnşallah tüm seri tekrar basılır.
17.02.2022

Nurettin Topçu'nun Millet Mistikleri kitabı vesilesiyle tanıyıp kişiliğine ve dik duruşuna hayran kaldığım birisi oldu. Daha da yakından tanımak adına bu kıymetli eseri okuyacağım inşallah.
16.04.2021

Çok güzel bir eser fakat niçin bu kadar pahalı (29 tl), herkes alamasın diye mi? Herkesin istifade edebilmesi adına fiyatı daha uygun bir seviyede olmalı.