Toplam yorum: 2056097
Bu ayki yorum: 7327

E-Dergi

Beyourselftul tarafından yapılan yorumlar

06.09.2017

kargalar meclisi ve sahte krallık bana; Leigh Bardugo ne yazsa okunur dedirtti.heyecanın hiç düşmediği, bazen üzen, bazen aşırı mutlu eden ve kesintisiz her bölümünde şaşırtan bir kitap. okumalısınız.
06.09.2017

iki yıldır okuduğum en iyi fantastiğimsi distopya. bana kitap soranlara (bu türde) önerdiğim ilk seri kesinlikle bu. ikinci kitabını bir buçuk yıl boyunca nasıl bir heyecanla bekledim anlatamam! Okuyun, okutturun.
05.09.2017

başlangıçta pek ilgimi çekmeyen, daha doğrusu zihnimin bu kitabı okumaya daha uygun olduğu bir zamanı beklediğim ve bir saat önce elime alıp, bırakamadığım bir kitap. kapak tasarımı, cildi, iç tasarımı da tüm bunlara artı. şu ana kadar okuduğum tüm kitaplardan farklı bir anlatım diline ve yazım tarzına sahip. farklı bir tür denemek isteyen, hem çocuk hem eğitimci yapısını daha fazla anlamak isteyen kişiler bu kitabı okumalı bence. :)
18.12.2016

BU KİTAPTA KADIN ANA KARAKTER (DAX) VAR VE SEVGİLİSİ OLSA DA OLMASA DA BİR ŞEYLERİ İÇİNDE AŞK OLMADAN HALLEDEBİLİYOR! BU TÜRDE NADİR DİSTOPYALARDAN. AYRICA DAX'İN ABİLERİNİ ÇOK SEVECEĞİNİZE EMİNİM. OKUMALISINIZ :)
18.12.2016

bir wattpad kitabı en fazla ne kadar güzel olabilir ya da bir kitap içinde kaç tür, kaç kültür barındırabilir diyorsanız; anne güvercin size ispatlıyor! evren'i okuyun! polisiye, macera, türk ev kültürü, amerikan kültürü, camları silmenin püf noktaları bile bu kitapta :D