Toplam yorum: 3.088.336
Bu ayki yorum: 8.024

E-Dergi

Tapusuz63 Tarafından Yapılan Yorumlar

03.09.2022

Başladığım gibi hızlıca bitirebildiğim bir kitaptı, konusu daha önce rastlamadığım bir konuydu ve yüzümde bir gülümsemeyle tüm kitabı okudum. Çizimler o kadar iyiydi ki anlatamam… Çizgi Roman okumayı seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum, çevirisi de gayet güzeldi.
03.09.2022

Öncelikle inanılmaz akıcı bir kitap. Kitap küçük bir kız çocuğu April’ın bir kutup ayısı için verdiği inanılmaz bir mücadeleyi anlatıyor. Kitap ne kadar bir kurgu üzerinde ilerlese de ve küçük bir kız çocuğunun bir kutup ayısıyla olan dostluk ilişkisi çok güzel anlatılmış ve olaylar arasında uyum çok güzel. Anlatılan hiçbir şey havada kalmamış. Yazar olayları kitabın içine çok güzel yerleştirmiş. Küresel ısınma, buzulların erimesi, deniz seviyesinin yükselmesi vb. konuları ile ilgili kitap okumak isteyen herkes için önerilir.
03.09.2022

Ana karakterimiz ve arkadaşlarının bulmaca ve ipuçlarıyla birlikte hem kitap okuma alışkanlığı kazanıyor hem kitapların ne kadar iyi,yararlı olduklarını anlıyorlar hemde macera yaşarken kitaplardan yararlanarak edebiyatla ilgili bilgiler edinerek daha fazla kitap okumaya karar verirler.Genç okurlar için faydalı bir kitap.İyi okumalar.
03.09.2022

Enfes bir kitap.Her kitaplikta olmasi gereken bir kitap.Alt mesajları güzel
02.09.2022

Çok faydalı bir kitap.Ara Ara aidin salihin kitabını animsatsada verdiği detaylar çok güzel Çok beğendim kitabı...