Toplam yorum: 2054495
Bu ayki yorum: 5712

E-Dergi

Selin Canbolat tarafından yapılan yorumlar

30.03.2019

Vay arkadaş. Böyle müthiş olay örgüsü ve karakter analizleri, paikoloji,felsefe,erotizm,romantizm hepsi bir arada. Ön yargıyla başladım,hatta ilk sayfalarda sıkılır gibi olduk ama her karakteri kendi içinde analiz ederek okursanız müthiş bir kitap. Bir solukta bitti kalın olmasına rağmen. Hemen 2.ye başlıyorum.
11.03.2019

Yazarın okuduğum ilk kitabı. Yorumları,eleştirileri ve biyografiyi okusaydım önceden gereksiz bir kitap der almazdım. Fakat kitabın öyle bir senaryosu, öyle güzel işlenmiş bir dili var ki, hepsini de bilimsel ifadelerle açıklamış.
Tess gerritsen tarzı bir roman olmaya yaklaşmış tebrik ediyorum. 2 günde bitirdim.
Sadece finali daha detaylı yapabilirdi, çok kısa kestirmiş böyle bir final tatmin etmedi. Kitabın devamı gelse iyi olur tamamlanır.
06.03.2019

Uzun zamandır bir solukta okuduğum bir kitap olmamıştı. Resmen içime işledi kitap. Bizim çağın ilişkileri ve duygu durumlarımıza değinirken de 10 numara tespitler yapılmış. Kendimden parçalar bulduğum,geçmiş ve gelecekteki farklılıklar böylesi güzel bir aşk hikayesiyle bağdaştırılabilirdi.genel baktığında klasik bir aşk hikayesi gibi duruyor ama anlatımı,dili,konusu ancak bu kadar sürükleyici olabilirdi.
27.11.2018

Çok sıkıldım;
Bu tarz kitapları çok okuduğumdan sanırım hiç adetim olmadığı halde atlayarak okudum.
Yeni başlayanlar için güzel olabilir.
Sürekli aynı konu; iyi olursan evliya,kötü olursan eşkıya olursun.
Rüyalar desem hiç etkileyici değil,okurken çok sıradan geldi daha farklı işlenebilirdi.
Nefis terbiyesi konusu sık sık geçiyor ama bildiğimiz ve her yerde okuduğumuz şeyler.
nefis denen olgu sadece iyiyi düşünerek terbiye edilemez.her sayfada,her rüyada aynı konular aynı olay örgüsü.
22.10.2018

Çok beğendim.Allah inancı olan zorluklarla başa çıkan baş karakter.aşırı dini konular beklerseniz hayal kırıklığı olur. Dini motifler içeren romantik,dram türünde bir roman diyebilirim.