Toplam yorum: 1671019
Bu ayki yorum: 26247

E-Dergi

magripli tarafından yapılan yorumlar

11.03.2018

Sosyoloji okuduğum için eserlerini takip ettiğim yazarın, toplumsal meseleleri de içine alan deneme türünde kaleme aldığı ve felsefi anlamda sorunlara kafa yorarak onları çözmeye çalıştığı bir eleştiri kitabı. Yazarı ve bu türü sevenlere kesinlikle tavsiye olunur.
11.03.2018

Sosyoloji okuduğum için ne zamandır okumayı istediğim ve sonunda okuduğum bir eser. Russell'ın deneme türünde kaleme aldığı, okuyanların kendilerini gerçek anlamda düşünürken ve sorgularken bulacakları bir başyapıt. Bu türü severlere kesinlikle tavsiye olunur.
11.03.2018

Yazarın bu eserini büyük merakla söyleyip okudum. Tarihin tüm dönemlerine ve önemli olaylarına yer vererek büyük bir tarih anlatıcılığına soyunmuş Galeano. Kısa kısa hikayeler ile bilinmeyen tarihi tarih meraklıları için bilinir bir hale getirmiş yazar. Bir tarih meraklısı olarak her ne kadar sonlarına doğru bu hikayeler biraz beni sıksa da yine de tüm tarih severlere tavsiye olunacak bir eser.
11.03.2018

Yazar kitapta yabancı ve göçmen olma durumunu yani kısacası kendisini hiç bir yere ait hissetmeyişini ve yalnızlığını psikolojik bir dille anlatırken eseri okuyanlar aynı soğukluğu içlerinde hissediyorlar.
11.03.2018

Kara mizah tarzında yazılmış, sıradışı bir konuya ve anlatıma sahip ilgi çekici bir kitap. İlgilenenlere tavsiye ederim.