Toplam yorum: 2344639
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

ilkim. tarafından yapılan yorumlar

09.11.2016

Kitap oldukça akıcı ve heyecanla okunuyor senaryo olmasına rağmen. Ancak koyu bir Harry Potter hayranı olarak- her kitabı defalarca okumuş biriyim- biraz "tutucu" olduğumu belirtmeliyim. Bu açıdan serinin bir devamı olarak görmek yerine sanki bir "hayran kurgusu" havası taşıyor benim için. Zira senaryo ağırlıklı olarak Rowling tarafından yazılmamış. Ancak hoş vakit geçirilebilecek bir yapıt, bizim gibi tutucu hayranlar dışındakilerin özellikle çok beğendiğini görüyorum. Keşke tiyatro oyununu da izleme imkanımız olsaydı demeden geçemeyeceğim.
11.04.2016

Çok beğendiğim bir kitap oldu. Feminizmi anlamak isteyenler için müthiş bir fırsat. Bütün kadın ve erkeklere tavsiye ederim. Feminizmin erkek düşmanlığı olmadığını, aksine herkes için yararlı olduğunu anlayacaksınız.
09.03.2016

Çok güzel bir kitap. Alanında Türkiye'de ilk olarak yapılan bir çalışma; sayın Yavuzer kuramlar ve kendi danışanlarıyla yaşadığı deneyimler ışığında hazırlamış bu kitabı. Çocukların çizdiği resimler ve onların terapistler tarafından nasıl yorumlandığına dair örnekler barındırıyor. Ancak şunu da unutmamak lazım: sevgili Haluk Yavuzer'in de dediği gibi, resim yorumlama uzmanların işidir, bu nedenle dikkatle ele alınmalıdır.
09.03.2016

Suç kuramları ve sayın Yavuzer'İn kendi bilimsel çalışmaları ışığında hazırlanmış bir kitap. Toplum için çok önemli bir konuya değiniyor. HErkese tavsiye ederim.
09.03.2016

Değerli bir bilim insanının kitabı olarak, bilimsel çalışmalar sonucu oluşturulmuş, ancak herkesin anlayacağı dilde yazılmış bir kitap. Resimlerle ve en çok merak edilen sorularla oldukça renkli. Bu tarz kitaplarda kitabını okuyacağınız kişinin alanında gerçekten uzman olduğuna dikkat etmeniz yerinde olacaktır; sayın Yavuzer de alanında duayendir.