Toplam yorum: 3.098.461
Bu ayki yorum: 2.995

E-Dergi

oktaysinan Tarafından Yapılan Yorumlar

23.12.2014

kitap 12 bölümden oluşuyor her bölümde bütün detayları ile oğuz destanı ele alınmış didik edilmiş adeta tam bir eser başyapıt böyle tarihçilerimize sahip çıkmak lazım.
23.12.2014

ben bu destanımızı çok beğendim içerisinde köroğlundan çok şiir var kısa kısa. Ayrıca köroğlunun eşkıyalık değil konar göçerliğe vurulan darbenin bir yansıması köroğlu aslında başeğmez Türklerin baş eğdirilmeye çalışılmasıda bunlardan biri egede efelerin dağlardaki mücadeleleri de biraz benziyor bence kitap mükemmel fuzli bayatın her kitabı mükemmel.
23.12.2014

bu kitapta da ilginç bilgiler mevcut Türk ortodokslardan fener rum patrikhanesinden onun ekümen iddiarı ve dünyada vatikan hakkında gereken bilgiler bu kitapta
23.12.2014

muazzam yorucu benim için öyle kafası sağlam araştırmacı akdemisyenlere yarayacak bir kitap bu kadar çok bilgi sahibi olması beni şaşırttı.
23.12.2014

AYTUNÇ ALTINDALIN BU KİTABI DA ÇOK GÜZEL AMA ÇOK FAZLA DETAYCI AŞIRI DERECEDE OKUYAN İNSANI ÇOK YORUYO ELEŞTİRİLEBİLECEK TEK YANI BU BENCE AMA ONUN DIŞINDA KİTAP MÜKEMMEL ÖĞRENİLECEK ÇOK ŞEY VAR VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR VAR HERKESİN ÖĞRENMESİ GEREK MASON GENERALLER YAPTIĞI YAYINLARDA 12 EYLÜL DÖNEMİNDE KENDİSİNE YAPILAN BAZI ŞEYLERDEN BAHSEDİYOR ÇOK DİKKAT ÇEKİCİ TÜRKİYEYİ KİMLER YÖNETİYOR KİMLERE EMANETİZ DİYORSUNUZ.