Toplam yorum: 3.093.299
Bu ayki yorum: 3.900

E-Dergi

shadywessa Tarafından Yapılan Yorumlar

31.08.2015

Okuduğum bir kitabın yazarı kendi kitabında John Fante´yi öyle çok methetmişti ki merak ettim ve Fante´nin bu kitabını aldım... İyi ki de almışım. Fante sanki yazmıyor karşınızda konuşuyor; o kadar güzel bir anlatım ve sürekli bir tebessümle kitabı okuyorsunuz.. Herkese kesinlikle tavsiye ederim... Okuyun Fante müptelası olacaksınız...
31.08.2015

İlk Halide Edip romanımdı, hala okumakta olduğum bu roman, özgünlüğü bozulmadan eski türkçe kelimelere yer verilmesine karşın, hiç sıkmadan okuyucuyu sürüklüyor. Hikayesi başlı başına Osmanlı dönemini halk açısından yansıtıyor.
31.08.2015

Kitabi uzun yillar once gencken okumus ve hayran kalmistim. Artik orta yasli bir insanim ve tekrar okuyorum. Sanki ilk defa okuyormus gibi buyuk keyif aliyor ve her sayfanin tadini cikarmaya calisiyorum. Tek kelimeyle bir basyapit.
31.08.2015

Kendisi aslında şair olan Puşkin'in roman adına Rus edebiyatına en büyük katkısı.. Eğer Rus edebiyatı okumaya başlayacaksanız kesinlikle bu kitapla başlamanızı tavsiye ederim.
30.08.2015

Roberto Bolano benim için edebiyatın en ayrıksı yazarlarından biridir. Daha önce Metisten Uzak Yıldız, Vahşi Hafiyeler romanlarını okuyan biri olarak 2666´yı heyacanla bekliyordum. Fakat gelin görün ki kitabı özel bir nesne olmaktan çok satılması gereken ürün olarak gören ve popüler ürünlerin revaçta olduğu bir yayından çıkması biz okuyucular için büyük bir talihsizlik. Roberto Bolano'yu hiç okumayanlar için vahşi hafiyelerle başlamasını öneriyorum