Toplam yorum: 3.086.814
Bu ayki yorum: 6.501

E-Dergi

kahvecikitap Tarafından Yapılan Yorumlar

04.09.2023

"Yıldızlar, birbirini sevmeyi bilenlerin gözlerine gelip otururlar ve orada parlarlar."
31.08.2023

Kahramanımız Gulgule merak uyandıran bir kitap okuyor. Gittiği her yere kitabını götürmeyi ihmal etmiyor. İzcilik kampında arkadaşı Şuşu'nun kitabı görmesiyle başlıyor her şey. Kulede mangal yapan prensesler, ağzından limonata püskürten erderhalar, keman çalan smokinli balıklar ve daha niceleri. Kamptan sonra Şuşu'da alıyor bir tane. İkisi bilikte çınar ağacının altını dünyanın en harika kitabını okuma köşesi yapıyor. Bunu gören arkadaşları da heyecanla '' bende de olmalı'' diyerek köşedeki yerlerini alıyorlar ve zihinlerindeki en güzel hikayeleri, masalları Dünyanın En Harika Kitabı'na bakarak yaşıyorlar.
21.08.2023

Değerler eğitimi çerçevesinde verilmek istenen mesajı macera dolu bir hikayeyle veren sevgili yazarımıza teşekkürler :) Oldukça orijinal bir konu seçilmiş. Bu sebeple anne babalara da tavsiyemizdir :)
10.08.2023

Lo. Küçücük elleriyle anne ve babasına tarlada yardım eden, sahip olduğu tek kitabı kelimesi kelimesine ezberleyen, okula gidebilmek için her güne ayrı bir çaba sığdıran, Çavuş'un karısının hayatını kurtaran, yaptığı hatayla bile Çavuş' ın oğluna faydası dokunan,büyüyünce okuyamayan çocukların ellerinden tutan yüreği öpülesi çocuk