Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

KY-1554233 Tarafından Yapılan Yorumlar

24.02.2015

Üç yaşındaki çocuğuma biraz uzun gelmekle birlikte bazı hikayeleri sevdi. Kitapta kullanılan renkler ve resimler ilgi çekici ve güzel. Küçük yaştaki çocukları için almayı düşenenlere hitaben "bence 4 yaş ve üzeri için daha uygun olur".
24.02.2015

Peygamber Efendimiz'in sahih hadislerinde "Eğer Allah’a secde etmek olmasaydı, eşlerinize secde edin derdim." buyurmuş. Bu kitap bunun birebir yansıması gibi. Hz. Hatice Efendimize secde eder gibi davranıyor... Bayanlar da erkeklerde okumalı!
24.02.2015

Başlangıç güzel, gelişme yetersiz ve yersiz, sonuç güzel. Adem güneş'in kitaplarını çok severek okurdum. Bu kitabın özellikle ikinci kısmını pek beğenmedim. Ayrıca "Adem Güneş'in çalışan annelere karşı bir garezi var" diyen arkadaşlarıma karşı savunurken savunmasız durumda kaldım sanki.
24.02.2015

Çalışan olsun çalışmayan olsun bütün annelerin faydalanması gereken bir kitap. Yaş gruplarına göre ayrılsa daha mı iyi olurdu diye düşündüm ama herkes kendi çocuğunu ve kapasitesini az çok bilir diye "ayırmayarak daha uygun davranıldığına" karar verdim.
20.01.2015

Efsane! İskender Pala için neden halk kahramanı ünvanı verildiğini daha iyi anladım. Kitaplarında yerinde ve dozajında verdiği genel kültür bilgisi ile okuyucusuna nadide bir hizmet sunuyor. Efsane ile akıcı bir tarih romanı daha sizi bekliyor. Bittiğinde yeniden başyalan güzel bir kitap. Çok sayfalı olması uzun süre dayanabilecek bir kitap olduğunu göstermez. Gözleriniz şişsede bir çırpıda bitirmek isteyeceksiniz.