Toplam yorum: 3.087.413
Bu ayki yorum: 7.100

E-Dergi

Dr.MHT Tarafından Yapılan Yorumlar

01.02.2013

KENDİ OKUDUĞUM KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARI ARASINDA EN İYİSİ ELEŞTİRİLEBİLECEK ÇELİŞKİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM YERLER OLMAKLA BERABER OKUMASI RAHAT VE OKUNMASININ FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM BİR KİTAP
01.02.2013

KAFKA'NIN BAKIŞ AÇISINI GÖRMEK DIŞINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR YAPIT OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM. KİTABIN ANA FİKRİ BENCE ÇOK GERÇEKÇİ DEĞİL DAHA DOĞRUSU BARDAĞIN YALNIZCA BİR TARAFINDAN BAKILMIŞ AYRICA KİTABIN SAVUNDUĞU FİKRİ ÇEVİRMENİN SON SÖZÜNÜ OKUMADAN ANLAMAK BİRAZ ZOR
01.02.2013

KİTAP BAZI ZAMANLAR DİNİ AYRINTILAR BULUNDURUYOR AMA GENEL OLARAK İSLAMİ YAŞAMA ADINA ALINACAK ÇOK ŞEY BULUNDURUYOR. OKUMASI ZORUNLU BİR KİTAP OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA MANEVİ SIKINTILARI OLAN İNSANLARA BU KİTABI YİNE DE TAVSİYE EDERİM.
01.02.2013

BAZI BÖLÜMLER YALNIZ SOSYOLOGLARI İLGİLENDİRİYOR. AMA BAZI BÖLÜMLER MÜSLÜMANIN YAŞAMININ NASIL OLMASI GEREKTİĞİ HAKKINDA GÜZEL ŞEYLER VAR. BAZI YERLERDE BİRAZ ABARTI VARMIŞ GİBİ GÖRÜNSE DE ARAŞTIRARAK SÖYLÜYORUM BU HOCANIN ÜSLUBUNDAN KAYNAKLANIYOR. HOCA SÖYLEDİKLERİ KONUSUNDA SAMİMİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.
01.02.2013

KURGUSU İYİ GÜZEL BİR ROMAN. CEMİLE ROMANININ İÇİNDE BAZI KISIMLAR BELKİ ÇOCUKLARIN OKUMAMASI GEREKEN YERLER OLABİLİR ÇOCUĞUN AİLESİNE KALMIŞ. SULTAN MURAT ROMANIN SONU BİRAZ ANİ OLUYOR VE SONUNUN BÖYLE OLMASI BİRAZ MERAK BİRAZ HAYAL KIRIKLIĞI OLUYOR.