Toplam yorum: 1738776
Bu ayki yorum: 19219

E-Dergi

Bint-i İslam tarafından yapılan yorumlar

25.11.2018

Kitap 32 ayrı konunun ders ders ayet ve hadisler eşliğinde açıklanması şeklinde oluşturulmuş. Basit ve akıcı bir dili var. Aynı zamanda açıklamalarda da güncel meselelere yer verilmesi cok guzel olmuş.
06.10.2018

Kitap, Nureddin Yıldız Hocaefendinin başta internet fıkhı dersleri olmak üzere sosyal doku vakfında yapmış olduğu ve konuyla alakalı olan diğer konferanslarının düzeltilmiş ve yazıya geçirilmiş hali. İnterneti Müslümanca kullanmak için yol gösterici,oLdukça kapsamlı ve faydalı bir eser.Hem kendiniz okuyun hem hediye edin.
02.10.2018

Çok çeşitli bitkiler hakkında hem bilgilendiren hem de tefekküre sevk edip Allah'ın yaratışındaki sanatı ve intizamı fark etmeye vesile bir kitap. hem çocuklar hem de yetişkinler için tavsiye ederim.
02.10.2018

Ashab-ı Kiram'dan 33 ismi çok naif bir üslupla ve göze çarpan özellikleriyle anlatan, insanı adeta yaşarmışçasına o anlara götürüp bırakan bir kitaptı. Tavsiye ederim.
20.09.2018

Uzun zaman ertelediğim kitaplardan.Başlangıçta dili ağırsa ve anlayamazsam diye endişelendim ancak dili çok kolay ve çok detaya girmeden tablolar ve örnekler üzerinden kavramlar çok güzel açıklanıyor. Özellikle her bölüm sonunda kavram haritasının yer alması bölüm sonunda her şeyi özet olarak görme açısından çok iyi olmuş. Hdis-i şerifler hakkında daha fazla bilgi sahibi olayım diyenlere tavsiye ederim.