Toplam yorum: 1927091
Bu ayki yorum: 20887

E-Dergi

churcil1987 tarafından yapılan yorumlar

27.01.2018

Kesinlikle Evlenmeden Önce bütün genç insanların öncelikle okuması gerektiği bir kitaptır. İnsanların biz diyemediği ailelerin çoğaldığı 21 yy da daha çok biz diyen mutlu aileleri çoğaltmak için etrafımızdakiler tavsiye etmeliyiz. Şayet kitap okumayan bir çevredeyseniz bile evlenmeyi düşünen çevrenizdekelere kitaptan öğrendiklerinizi aktaramaya çalışın.
27.01.2018

Hayat mücadelesinde Fark yaratmak isteyenlerin bilimsel metotlarla tespit edilen durumların toplumsal sosyoloji de nasıl kullanılması gerektiğini akıcı bir anlatımla dile getiren bir kitaptır.
27.01.2018

Bugünün adamı mı? Yoksa yarının adamı mı olmak istiyorsunuz? Bu fikri düşünceye sahip birinin hayatında geçirdiği zorlukların ve ona bu zorluklardan nasıl daha güçlü olarak çıktığını gösteren 3 ciltlik bir serinin ilk cildidir. Bu 1.cildi Allah(c.c.) inşirah suresiyle bize ilettiği her bir zorluktan sonra bir kolaylık vardır ayeti kerimenin bir insan hayatında canlı kanıdını gözler önüne sermektedir.
27.01.2018

Dr. Ken Robinson'u il olarak TedTalks konuşmalarında izlemiştim. İyi bir konuşmacı olduğu kadar eğitim sisteminin geliştirilmesi için yazmış olduğu kitapların bilimsel çalışmalar sonucunda etkilerini kaynakça göstererek insanların sıkılmadan okumasını sağlayan bir eser olarak düşünüyorum. Öncelikle eğitimcilikle uğraşan ve sonrasında her bireyin okumasını tavsiye ediyorum.
27.01.2018

Genel içerik olarak umberto eco tarafından güzel bir şekilde tasniflenerek okuyacıya aktralımış. Niçin öğrendiğini sorgulayarak eğitim alan bir lise öğrencisinin dahi okuyabileceği seviye de bir kitap serisinin ilk cildidir.