Toplam yorum: 3.100.064
Bu ayki yorum: 4.600

E-Dergi

Hayriye Kızar Tarafından Yapılan Yorumlar

17.07.2024

Çocuklarımızın kaybolması en çok korktuğumuz şeylerden biri galiba. Pola da sürekli kaybolan bir çocuk olduğu için anne babasının ona öğrettiği bazı kurallar var. Çocuklarımıza bunları öğretebilirsek onların daha güvende hissetmelerini sağlayabiliriz bence. Çok eğlenceli bir şekilde anlatılmış. Çocuklarım severek dinlediler.
04.07.2024

Şermin Yaşar bu konuda da yazmasa eksik kalırdı gerçekten. Çocuğunu prens, prenses gibi yetiştiren; okuldan öğretmenden de aynısını bekleyen büyüklere öyle güzel, öyle tatlı dokundurmalar var ki. Her Şermin Yaşar kitabı gibi çocuklar için yazılmış görünse de yetişkinlere de çok şey anlatan bir kitap yine. Çook severek okudum çocuklarımdan önce hem de.
04.07.2024

Bizi anlatan, bizden hikayeler. Çocuklarıma yatmadan önce birer hikaye okuyorum bu kitaptan. Hayati İnanç'a teşekkürler.
04.07.2024

Soluksuz okuduğum bir kitap oldu. Yazarın okuduğum ikinci kitabı ve diğerlerini de alıp okumak için can atıyorum.
04.07.2024

Engelleri aşmanın her zaman bir yolu vardır. Bu tarz kitapları okuduğumda düşündüğüm şey bu oluyor. İçimdeki Müzik, Kiraz Ağacıyla Aramdaki Mesafe ve bu tarz kitapları sevdiyseniiz bu kitap da tam size göre