Toplam yorum: 2065220
Bu ayki yorum: 16452

E-Dergi

yakutsk89 tarafından yapılan yorumlar

02.07.2018

Eser öyle alıp götürüyor ki okurken ben ne yapardım demekten bir an olsun kendinizi alıkoyamiyorsunuz.Gerçekten betimlemeler detaylar müthiş herkese tavsiye ederim.
02.06.2018

Glenn Meade'in bütün eserleri akıcı ve heyecan dolu bu eseri de aynı tat da ancak bi kar kurdu bi Sakkaranın kumları değil.Ama olay örgüsü ve gerçek bi yaşam öyküsünden yola çıkması insanı gerçekten etkiliyor.
26.05.2018

Dean koontz'un Yabancıları ve Kurbanlarını daha önceden okumuştum.Nöbette diğerlerinin yanında yerini aldı.Yazar giriş ve gelişme konularında gerçekten üstad konuya ilk sayfadan giriyor ve daha da şiddetli merak duygusu uyandıracak şekilde kitabın gelişimi devam ediyor ancak şu sonlar hep hızlandırılmış çekim gibi kalmıyor mu işte tek sıkıntı bu.Ama gerçekten heyecanı gerilimi ve ve eğlencesi bol bir eser.Kesinlikle tavsiye edilir.
05.05.2018

Gerçekten faydalanabileceğimiz güzel bilgiler eserde mevcut bunun yanında kıymetli tarihçilerden bu bilgileri almak ve bunları gayet objektif bir şekilde bizlere sunulması eseri daha da kıymetli yapmış emeğinize sağlık.
21.04.2018

Gerçekten okudukça şaşırdım şaşırdıkça okumaya devam ettim.Bu kadar herşey gözler önündeyken bu kadar körlük...Kesinlikle herkesin dönemin Türkiyesini anlayabilmesi için okuması gereken bir eser Yılmaz Özdil bu işi kendine has üslubuyla çok güzel yapıyor.