Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

demirelhilal tarafından yapılan yorumlar

10.04.2020

Nuri Pakdil okumayı çok istiyordum. Lakin temin edilemedi ve elime ulaşmadı. En kısa sürede tekrar stoğa girer umarım. Çünkü Nuri Pakdil okunur.
10.04.2020

Gelir gelmez okumaya başladığım kitap oldu. Çok güzel bir kitap. Her Müslümanın okuması gerektiğini düşünüyorum. Üslub, içerdiği bilgiler, kaynak gösterimi gerçekten alanında bir başyapıt. Kemal Özer'i geç keşfetmenin burukluğunu yaşıyorum, geçte olsa keşfettiğim için de çok mutluyum. Diğer kitaplarını da alacağım kesinleşti. Her aya bir Kemal Özer kitabı. Ayrıca bu zorlu süreçte çalışmaya devam eden, özverili Kitapyurdu çalışanlarına ve kargo görevlilerine çok teşekkür ediyorum. İyi ki kitap var, iyi ki sizler varsınız.
15.03.2020

Yeğenim için aldım. Bu seriye bayıldı. Futbolu çok seviyor. Sanırım bütün futbolcuları alacağız. Kitapları sevdirme yollarından birisi. Çocuğun sevdiği ilgi alanı olduğu alanda kitaplarla başlanılmalı.
12.03.2020

Son anda sosyal medyada görüp araştırdım. Ve beni çok etkiledi ve dikkatimi çekti. Başka kitaplarını da okumayı düşünüyorum. Bununla başlamak istedim. Gizemli, merak uyandırıcı bi yazar. Diğer kitapları da öyle.
12.03.2020

Halil Cibran hiç okumadım, geç fark ettim. Tanışmak için sabırsızlanıyorum. Bence böyle bir yazarı okumamış olmak eksikliktir. En çok satan eseri de Ermiş. Onunla başlamak istedim.