Toplam yorum: 1922502
Bu ayki yorum: 16292

E-Dergi

Emrah Vatansever tarafından yapılan yorumlar

25.06.2019

Çok iyi bir kitap. Radikalist ve Modernist düşünceleri kısa ve öz anlatıp fikrini de beyan etmiş yazar tebrik ederim.
23.08.2018

Merhaba. Bu fiyata bir kitap sunulması garip. Hele ki konu icabı ayıp da biraz. Sanırım ülkemizin yokluk ve işgal olması gerekecek. O vakit anlatacağız/anlayacağız,dergiler,kitaplar çıkaracağız uygun biçimde. Garipsemeyin çünkü ilk vuran kazanır yasası kim daha önce davranacak şeklinde eğitim/öğretim alanında özellikle de çocukları erken yaşlarda kapabilmek parolasıyla cereyan eder. Yahu utanmasam bu ve bu fiyat/sayfa skalasında ki kitapları vücuda getirenleri sömürge aydını ilan edeceğim. Fakat olmaması için ülke çapında okuma faaliyeti gelişsin de rekabet artsın diyeceğim. Diyeceklerim bu kadar.
29.04.2018

aylardır beklediğim kitap nihayet vücut buldu. teşekkürler mana yayınları...
29.10.2017

kitabı az önce okudum. Bana göre özellikle ilk dönem İslamına özlem duyan Reşid Rızaya ve bunun dışında Abduh ile Afganiye büyük haksızlık edilmiş. Menar tefsirini ve dergisini, o dergide ki Mehmet Akif ve Afganinin yazılarını okumadan kimsenin tenkit yapamayacağını ve bilhassa "ehli sünnet" gözlüğünü çıkarmadan bu işin yapılamayacağı kanaatindeyim. Yorumlarda ki bütün kitap eleştirilerini "evet" diye işaretlemek boynumun borcudur. Selametle
31.07.2017

eyvallah ismail ağabey. sizin de dediğiniz gibi ''yazmak sizin beratınız'' olsun inşallah ruzu mahşerde. Allaha emanet olunuz.