Toplam yorum: 3.088.512
Bu ayki yorum: 8.200

E-Dergi

KY-1715 Tarafından Yapılan Yorumlar

15.10.2014

Kızımla birlikte keyifle okuduk. Çocukların merak duygularını kaşımak ve doğa ile ilişkilerini beslemek için çok güzel bir çalışma.. Bir çocuğun mikro aleme yolculu ve oradaki keyifli maceraları. Keşke okullarda da fen dersi çocuklara bu şekilde aktarılsa..
26.08.2007

Ali Fuat Başgil Türkiyenin yetiştirdiği ender şahsiyetlerden. Öğreniminin büyük bölümünü yurtdışında tamamlamış, ordinarus prof. ünvanını almış ve cumhurbaşkanı adayı gösterilmiş biri. Kitabında daha çok muvaffakiyet (başarı) üzerinde duruyorve kendi deneyimlerini gençlerle paylaşıyor.
26.08.2007

Öğretmen olup da kendini alanında yetiştirmek isteyenler için okunacak o kadar çok kitap var ki. Birol vuralın kitabı da onlardan bir tanesi. Kitap temel olarak 3konuyu ele alıyor: Aktif öğrenme, öğrenme sitilleri veçoklu zeka. Bu üç kavrama göre ders nasıl işlenir, plan nasıl hazırlanır, öğrenciler nasıl motive edilir hepsi bu kitapta.
26.08.2007

Bir çok kimse psikologların problemleri nasıl çözdüğünü tam olarak bilmez. Nasihat çektiklerini öğüt verdiklerini düşünür. Psikoterapi öykülerini anlatan kitapların en güzel yanı psikologların problemlere nasıl yaklaştığını göstermesidir. Kitabı okurken bir yandan kendizi analiz edebilecek diğer yandan da danışanların ve psikologların hayatına tanıklık edeceksiniz.
26.08.2007

Mümin Sekman 1998 yılında ilk kitabını yayınladığından bu yana neredeyse 10 yıl geçti. Bu süre zarfında yazar bir çok kitap çıkardı ve bu alanın duayeni haline geldi. Ve 10 yıllık tecrübe kısa ve özet olarak bu kitapta sunuluyor. Tüm kişisel gelişim kitaplarının bir özeti gibi.