Toplam yorum: 3.092.427
Bu ayki yorum: 3.028

E-Dergi

ereft Tarafından Yapılan Yorumlar

22.01.2017

Konu: Yurdum insanı :) Amaç: Kitlesel gelişim/değişim. Mutlaka okuyun, okutun. Kitap okumayı sevmeyen biri bile zevkle okuyacaktır.
02.02.2013

Yazarın köşe yazılarının kitaplaştırılmış hali. Yazarın görüş ve düşüncelerini merak edenler okuyabilir.

Not: Kitaplar çok pahalı;
- Korsanla mücadele etmek için,
- Daha fazla kitap okuyabilmek için,
- İnsanlara kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmek için,
- Bahaneleri ortadan kaldırabilmek için,

kitap fiyatların düşürülmesi gerek. Köşe yazılarının derlendiği bir kitap için 23 TL liste fiyatı çok çok fazla. Lütfen kitap fiyatlarını yeniden gözden geçiriniz.
02.02.2013

Yazarın eğitim sistemimizdeki sorunlar ve çözüm yollarına dair görüşlerini içeren bir kitap. Kitapta zaman zaman tekrara düşülse, kitap sıkıcı gelse de öğretmenlerimizin okumasını tavsiye ederim. Mutlaka faydalanacaklardır.

Kitabın içeriğinden birkaç başlık;
-Okullarda sosyal etkinlikler neden gereklidir? Sorunun kökü ailede yatar, Mutlak otorite altında yetişen çocukların yetişkinlikteki durumu, Medyanın yanlış tutum, Okulda neler olup bitiyor, Bilgi yeterli değildir, Muhakeme yerine basit bilginin sorgulanmadan ezberlenmesi, okulda ne yapılmalı?
01.02.2013

Aniden ülke gündemine oturan bir cinayet. Seri katil görünümlü bir katil. Basit ve zayıf bir kurgu. Niye çoksatanlar listesinde hala anlamadım. Muhteşem harika yorumlarına hiç katılmıyorum. Akıcı muhteşem felan değil. Vereceğiniz paraya yazık. İlla cinayet romanı okumak istiyorsanız başka yazarlara bakınız.
24.01.2013

MOKS ( Motivasyon Oluşturarak Katılım Sağlamak veya Meşe Odunu - Kızılcık Sopası )

4 Ana başlık altında Kurum Kültürü, Bilgi, Gelecek ve İletişim konuları hikayelerle eğlenceli ve akıcı bir dille anlatılmış. Ahmet Şerif İZGÖREN haydi aslanım parçaladan ziyade bizim millete özgü bir şekilde anlatıyor. İş ve İş dünyasıyla ilgili çok şey öğreneceksiniz. Eline kalemine sağlık.

Tavsiye ederim.