Toplam yorum: 3.092.304
Bu ayki yorum: 2.905

E-Dergi

fulya_tekin Tarafından Yapılan Yorumlar

06.01.2021

İsmail Güzelsoy kitapları, bir ağacın dalları gibi. Her kitap o ağacın farklı bir dalının hikayesini anlatıyor. Ya da bir fotoğraf karesi düşünün. Her kitapta o kareden farklı bir kişinin hayatına bakıyoruz. O sebeple her biri hem bağımsız, hem de görünmez iplerle bağlı birbirine. Keşisen hayatların bir bütünü gibi.

Kıpırdamıyoruz' da kıyamet gününe dört gün kala Settar' ın geçmişinin sırlarını, aşkı, iyilik ve kötülüğü anlamaya çalışıyoruz.
25.04.2020

Köyde zeytinlik alanların katliamına karşı çıkan anne ile şehirde kentsel dönüşüm adı altında tarihi yapıların yıkımına karşı çıkan oğlunun birbirine bağlanan direnişi. Konu güzel ancak içi çok doldurulamamış ve aslında hiçbir olay olmadan gereksiz uzatılmış gibi geldi bana
10.04.2020

Maalesef beğenmedim. Konu çok uzatılmış. Sadece diyaloglardan ve tecavüz anlatımlarından oluşuyor kitap. Kadın psikolojisinin iyi yansıtılmadığını düşünüyorum.
29.11.2019

İlk sayfalarda heyecanlı başladı ama çok vasat bir kitap. Akıcı, vakit geçirmek için okunabilir. Gereğinden fazla uzatılmış konu.
30.10.2019

Zor olsa da okunması gereken kitaplardan. Düşünün ki bizim aklımızın almadığı korkunç olayları bir yerlerde yaşayan insanlar var.