Toplam yorum: 3.097.972
Bu ayki yorum: 2.502

E-Dergi

oz992 Tarafından Yapılan Yorumlar

18.09.2014

Hep sağlık veya sporla ilgili bir şeyler anlatılmış kitapta. Kitabın neredeyse tamamı bu yazılardan ibaret. Detaylı görselleri olan bi egzersiz kitabı değil. Sadece birkaç saydafada küçük çizimler veya küçük küçük resimler var.
14.09.2014

Shakespeare'in oyununu çizgi roman olarak okumak oldukça eğlenceli. Güzel bir kitap özellikle çizgi roman sevenler için.
14.09.2014

Şiirlerin tarzı güzel ve kalitesi iyi. Düşündüren, farklı duygular hissettiren mısralar var.
14.09.2014

Ben, Hz. Muhammed''in bütün hayatını ele alan birçok konunun adabı üzerine onun güzel ahlâkından örnekler veren ve hadis-i şeriflerini aktaran bir kitap olarak düşünmüştüm. Bu kitap ise Medine''den ayrılıp tekrar dönüşe kadar geçen 10 günlük zaman dilimini konu almış. Ayrıca bir ahlak ve adap yönünden ziyade Hz. Muhammed'in toplumla ilişkisini ve toplumdaki rolünü anlatmayı hedeflemiş. Verilen emek ve anlatılan konunun güzelliği bakımından değerli bir kitap.
14.09.2014

Ben Hz. Muhammed''in bütün hayatını ele alan birçok konunun adabı üzerine onun güzel ahlâkından örnekler veren ve hadis-i şeriflerini aktaran bir kitap olarak düşünmüştüm. Bu kitap ise Medine''den ayrılıp tekrar dönüşe kadar geçen 10 günlük zaman dilimini konu almış. Ayrıca bir ahlak ve adap yönünden ziyade Hz. Muhammed''in toplumla ilişkisini ve toplumdaki rolünü anlatmayı hedeflemiş. Verilen emek ve anlatılan konunun güzelliği bakımından değerli bir kitap.