Toplam yorum: 3.088.336
Bu ayki yorum: 8.024

E-Dergi

Dertnak-balabil Tarafından Yapılan Yorumlar

27.10.2014

Dünyanın hiçbir yerinde yazar/şairlerin kitabı bizim ülkemizdeki kadar çok satmıyor. Kahraman Tazeoğlunun yazdıklarına iyi demek için. Hiç şeyden anlamıyor olmak gerek. Bravo ülkemin okumayan ve okumaktan anlamayan insanı.
04.04.2014

Hayat bir karmaşaydı ve İlhami bu karmaşanın ortasındaki bir adam. Bora- Handan- İlhami-Eda-Derya beşlisi arasında geçen inanılmaz bir kurgu. Ayşe Kulin'e karşı olan tüm yargılarımı ortadan kaldırdı. Kesinlikle tavsiye ederim. Acayip bir kurguya sahip.
14.01.2014

Edeiyatımızda poetikası okunması gereken en önemli adamlardan biri hatta en önemlisidir denilebilir. Okunması gereken bir kitap. Hazırlayanın ellerine sağlık.
14.01.2014

Çalakalem bir dille yazılmış. Genel itibariyle tasvirler eksik ve geçişler sıkıntılı. Yalnızlaşma ve kendi içine çekilmeyi anlatan bir kitap. Okudukça içinize işlediğini fark edeceksiniz. Bazı noktalardaki sarsılışları kendi hayatınızda hissedeceksiniz. Kesinlikle tavsiye edilir. İyi okumalar...
12.01.2014

Nazan Bekiroğlu'nun çıkış yakaladığı ve onun üne kavuşmasını sağlayan bir roman. Kalın bir roman ama akıcı bir dille yazıldığı için nasıl okunduğunun farkına dahi varmıyorsunuz. Okunması gereken romanlarımızdan biri. Tavsiye ederim.